Донеччина: за добу росіяни здійснили 8 вогневих атак по області, є руйнації
Джерело: Головне управління Національної поліції у Донецькій області
Протягом доби російські армійці обстріляли п’ять населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого зруйновано дві приватних оселі.
Під ворожим вогнем перебували міста Авдіївка, Мирноград, селище Щербинівка, села Бердичі, Новобахмутівка.
Російські армійці атакували мирне населення з авіації, ЗРК С-300, РСЗВ “Град”, артилерії. Пошкоджено 5 житлових будинків і ліцей.
Авіаудар окупанти завдали по Авдіївці. Зруйновано дві приватних оселі. Ще два будинки пошкоджено в Щербинівці.
Крім того, сьогодні після опівночі росіяни обстріляли ракетами С-300 Мирноград і Костянтинівку. Є пошкодження інфраструктури. Також внаслідок ворожих обстрілів пошкоджено багатоквартирний будинок в Торецьку. Попередньо – ніхто не постраждав.
Тим часом, за допомогою поліції евакуйовано ще 150 осіб, з початку обов’язкової евакуації – 103 127 осіб, серед них 13 727 – діти, 5 155 – люди з інвалідністю.
- Протягом доби російські армійці 73 рази обстріляли Херсонську область, внаслідок чого одна особа загинула, ще троє – зазнали поранень.
- В Україні триває 688-ма доба повномасштабного вторгнення РФ. За цей час українські воїни знищили більш як 368 тисяч російських військових.
- Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що Серебрянське лісництво продовжує залишатись одним із напрямків зосередження основних зусиль росіян.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.

