Дослідження: 8 з 10 коментарів щодо політикинь в Instagram містять «гендерні образи»
Джерело: Independent
Результати нового дослідження, проведеного Центром протидії цифровій ненависті (Centre for Countering Digital Hate), свідчать, що Instagram не зміг видалити до 93% образливих коментарів, спрямованих щодо американських політикинь.
Дослідники проаналізували тисячу коментарів, які містили ознаки расизму, сексизму й насильства на Instagram-сторінках десяти найпопулярніших політикинь від Республіканської й Демократичної партій США.
Серед них – віцепрезидентка Камала Гарріс, колишня спікерка Палати представників Ненсі Пелосі, Александрія Окасіо-Кортез, сенаторка Елізабет Воррен, Жасмін Крокетт, а також республіканки Марджорі Тейлор Грін, Марія Ельвіра Салазар, Лорен Боберт, сенаторка Марша Блекберн й Анна Пауліна Луна.
Результати засвідчили, що приблизно 8 з 10 коментарів (77%) містили гендерні образи. Зокрема часто зустрічалися слова “зґвалтування” й “повія”.
“Відомі жінки в Instagram уже звикли до мізогінії, ненависницьких образ і погроз сексуального насильства на свою адресу й на адресу своїх близьких. Образи на ґрунті ненависті, спрямовані на гендерну, расову чи сексуальну приналежність, не є частиною нормального політичного дискурсу”, – зазначив Імран Ахмед, генеральний директор Центру протидії цифровій ненависті.
Водночас дослідження засвідчило, що за тиждень після того, як вчені повідомили про такі коментарі адміністрації Instagram, 93% з них залишалися доступними, попри те, що вони явно порушували політику платформи.
“Наше дослідження показує, що Meta не зацікавлена в усуненні образ і переслідувань на основі ідентичності. Навіть коли користувачі або дослідники повідомляють про такі випадки, Meta робить менше, ніж необхідний мінімум для вирішення проблем користувачів”, – наголосив Ахмед.
- 19 членів Конгресу США закликали Марка Цукерберга пояснити, чому платформа Meta дозволила рекламувати кокаїн, екстезі та інші наркотичні речовини у фейсбуці та інстаграмі.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.