Другий сезон серіалу «Останні з нас» вийде не раніше 2025 року і буде коротшим за перший
Джерело: Deadline
Другий сезон серіалу “Останні з нас” (The Last of Us) від HBO буде коротшим за попередній. Хоча HBO ще офіційно не підтвердило продовження серіалу, співавтор проєкту впевнений, що воно буде.
Співавтор проєкту Крейг Мазін заявив, що історія сіквела, заснована на грі The Last of Us Part II, значно триваліша за першу частину. Через це він вважає, що розкриття сюжету потребуватиме двох або навіть трьох сезонів.
Мазін впевнений, що буде ще більше сезонів, оскільки повна історія не вміститься в один сезон. Очікується, що другий сезон вийде не раніше 2025 року.
До нового сезону приєднаються нові актори, серед яких Кейтлін Девер, Ізабела Мерсед і Джефрі Райт. HBO вже випустило перші фотографії зі зйомок у травні, підвищуючи інтерес фанатів до майбутнього сезону.
- На першому етапі 75-ї церемонії нагородження Creative Arts Emmy, що проходила в Лос-Анджелесі, драматичний серіал “Останні з нас” (The Last of Us) виборов вісім статуеток. Серед нагород, отриманих серіалом, були перемоги в категоріях найкращий запрошений актор для Ніка Оффермана та найкраща запрошена актриса для Сторм Рід.
Північна Корея повинна будувати два військові кораблі розміром з її 5000-тонний есмінець “Чхве Хьон” щороку протягом наступних п’яти років, заявив лідер Кім Чен Ин на церемонії введення в експлуатацію есмінця у 23 червня.
Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.
На фронті в Україні загинув 25-річний литовський доброволець Ігнас Кайлюс, який вважався зниклим безвісти з початку червня, коли був на бойовому завданні.
СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.
Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.