Другий сезон серіалу «Останні з нас» вийде не раніше 2025 року і буде коротшим за перший
Джерело: Deadline
Другий сезон серіалу “Останні з нас” (The Last of Us) від HBO буде коротшим за попередній. Хоча HBO ще офіційно не підтвердило продовження серіалу, співавтор проєкту впевнений, що воно буде.
Співавтор проєкту Крейг Мазін заявив, що історія сіквела, заснована на грі The Last of Us Part II, значно триваліша за першу частину. Через це він вважає, що розкриття сюжету потребуватиме двох або навіть трьох сезонів.
Мазін впевнений, що буде ще більше сезонів, оскільки повна історія не вміститься в один сезон. Очікується, що другий сезон вийде не раніше 2025 року.
До нового сезону приєднаються нові актори, серед яких Кейтлін Девер, Ізабела Мерсед і Джефрі Райт. HBO вже випустило перші фотографії зі зйомок у травні, підвищуючи інтерес фанатів до майбутнього сезону.
- На першому етапі 75-ї церемонії нагородження Creative Arts Emmy, що проходила в Лос-Анджелесі, драматичний серіал “Останні з нас” (The Last of Us) виборов вісім статуеток. Серед нагород, отриманих серіалом, були перемоги в категоріях найкращий запрошений актор для Ніка Оффермана та найкраща запрошена актриса для Сторм Рід.
За прогнозом синоптикині Наталки Діденко у п’ятницю, 26 червня, в Україні очікується спекотна погода.
У ніч на 25 червня підрозділи Сил оборони України уразили низку об’єктів російських окупантів, серед яких нафтобаза, мости та радіолокаційний комплекс “Скала-М”.
З магазину програм App Store зникли одразу кілька сервісів російського холдингу VK, зокрема “Дзен”, VK Video, VK Music, VK Месенджер, Mail, VK Знайомства та “Однокласники”.
Уповноважена з прав людини у ЄС Тереза Аньїнью почала розслідування проти президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн через закритий час з президентом України Володимиром Зеленським та іншими європейськими лідерами.
Велика Британія розглядає можливість продажу російської нафти, яка перебуває на борту затриманого танкера Smyrtos.