Другий сезон серіалу «Останні з нас» вийде не раніше 2025 року і буде коротшим за перший

Джерело: Deadline

Другий сезон серіалу “Останні з нас” (The Last of Us) від HBO буде коротшим за попередній. Хоча HBO ще офіційно не підтвердило продовження серіалу, співавтор проєкту впевнений, що воно буде.

Співавтор проєкту Крейг Мазін заявив, що історія сіквела, заснована на грі The Last of Us Part II, значно триваліша за першу частину. Через це він вважає, що розкриття сюжету потребуватиме двох або навіть трьох сезонів.

Мазін впевнений, що буде ще більше сезонів, оскільки повна історія не вміститься в один сезон. Очікується, що другий сезон вийде не раніше 2025 року.

До нового сезону приєднаються нові актори, серед яких Кейтлін Девер, Ізабела Мерсед і Джефрі Райт. HBO вже випустило перші фотографії зі зйомок у травні, підвищуючи інтерес фанатів до майбутнього сезону.

  • На першому етапі 75-ї церемонії нагородження Creative Arts Emmy, що проходила в Лос-Анджелесі, драматичний серіал “Останні з нас” (The Last of Us) виборов вісім статуеток. Серед нагород, отриманих серіалом, були перемоги в категоріях найкращий запрошений актор для Ніка Оффермана та найкраща запрошена актриса для Сторм Рід.

У промисловій зоні Ras Laffan у Катарі стався вибух на газовому об’єкті Barzan. За даними влади, загинули щонайменше 13 людей, ще 66 дістали поранення.

Капітан збірної Аргентини Ліонель Мессі став найкращим бомбардиром в історії чемпіонатів світу з футболу. У матчі другого туру ЧС-2026 проти Австрії він забив свій 17-й гол на мундіалях і перевершив рекорд німця Мірослава Клозе.

Гейлі Бібер стала обличчям нової кампанії бренду Skims, заснованого Кім Кардаш’ян. Модель знялася для колекції Everyday Cotton і розповіла про базові речі, які носить щодня.

Нинішнє загострення між Україною та Польщею, ініційоване рішенням президента Польщі Кароля Навроцького позбавити президента України Володимира Зеленського ордена Білого Орла через найменування української військової частини на честь героїв УПА, переросло у масштабну дипломатичну кризу, що вийшла далеко за межі суперечок про минуле. 

Понад 400 великих суден, зокрема нафтових танкерів, очікують біля східного входу до Ормузької протоки на відновлення судноплавства. Власники не поспішають заходити в акваторію через невизначеність довкола домовленостей між США та Іраном.