Другий сезон серіалу «Останні з нас» вийде не раніше 2025 року і буде коротшим за перший

Джерело: Deadline

Другий сезон серіалу “Останні з нас” (The Last of Us) від HBO буде коротшим за попередній. Хоча HBO ще офіційно не підтвердило продовження серіалу, співавтор проєкту впевнений, що воно буде.

Співавтор проєкту Крейг Мазін заявив, що історія сіквела, заснована на грі The Last of Us Part II, значно триваліша за першу частину. Через це він вважає, що розкриття сюжету потребуватиме двох або навіть трьох сезонів.

Мазін впевнений, що буде ще більше сезонів, оскільки повна історія не вміститься в один сезон. Очікується, що другий сезон вийде не раніше 2025 року.

До нового сезону приєднаються нові актори, серед яких Кейтлін Девер, Ізабела Мерсед і Джефрі Райт. HBO вже випустило перші фотографії зі зйомок у травні, підвищуючи інтерес фанатів до майбутнього сезону.

  • На першому етапі 75-ї церемонії нагородження Creative Arts Emmy, що проходила в Лос-Анджелесі, драматичний серіал “Останні з нас” (The Last of Us) виборов вісім статуеток. Серед нагород, отриманих серіалом, були перемоги в категоріях найкращий запрошений актор для Ніка Оффермана та найкраща запрошена актриса для Сторм Рід.

Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.

У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.