Другий сезон серіалу «Останні з нас» вийде не раніше 2025 року і буде коротшим за перший

Джерело: Deadline

Другий сезон серіалу “Останні з нас” (The Last of Us) від HBO буде коротшим за попередній. Хоча HBO ще офіційно не підтвердило продовження серіалу, співавтор проєкту впевнений, що воно буде.

Співавтор проєкту Крейг Мазін заявив, що історія сіквела, заснована на грі The Last of Us Part II, значно триваліша за першу частину. Через це він вважає, що розкриття сюжету потребуватиме двох або навіть трьох сезонів.

Мазін впевнений, що буде ще більше сезонів, оскільки повна історія не вміститься в один сезон. Очікується, що другий сезон вийде не раніше 2025 року.

До нового сезону приєднаються нові актори, серед яких Кейтлін Девер, Ізабела Мерсед і Джефрі Райт. HBO вже випустило перші фотографії зі зйомок у травні, підвищуючи інтерес фанатів до майбутнього сезону.

  • На першому етапі 75-ї церемонії нагородження Creative Arts Emmy, що проходила в Лос-Анджелесі, драматичний серіал “Останні з нас” (The Last of Us) виборов вісім статуеток. Серед нагород, отриманих серіалом, були перемоги в категоріях найкращий запрошений актор для Ніка Оффермана та найкраща запрошена актриса для Сторм Рід.

У п’ятницю, 26 червня, з російського полону вдалось врятувати ще 160 українських захисників, які перебували у неволі з 2022 року.

Окупаційна влада Криму та Севастополя впровадила режим надзвичайної ситуації регіонального характеру.

Захищаючи Україну на фронті загинув фіксер американського телеканалу ABC News Максим Осередчук.

Міністр імміграції Данії Мортен Бєдсков заявив, що уряд відновить розслідування щодо можливості заборони мусульманського заклику до молитви по всій країні, стверджуючи, що те, що він назвав повзучою “ісламізацією”, займає надто багато громадського простору.

В Запоріжжі кількість поранених внаслідок російської атаки зросла до дев’яти. Усі постраждалі – жінки віком від 21 до 86 років.