Директору КП в Одесі на фото з міськради замалювали годинник: реакція соцмереж

Джерело: Букви

Голова Приморської районної адміністрації Одеси Марат Корольов опублікував фото у Facebook, на якому в його колеги, директора КП “Міськзелентрест”, Олега Совіка замальовано годинник.

Фото: скрін допису

Фото зроблене в Одеській міській раді, й на знімку помітно, що годинник в Совіка замалювали зеленим кольором.

Користувачі соцмереж прокоментували відредаговане фото жартами, проте деякі звинувачують посадовця у крадіжках й зазначають, що йому “є що приховувати”.

Президент США Джо Байден повідомив, що має намір здійснити офіційний візит до країн Африки у лютому, після президентських виборів у Сполучених Штатах.

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

22 травня адміністрація Байдена виступила проти рішення Іспанії, Норвегії та Ірландії визнати палестинську державу, повторивши, що, хоча президент США підтримує шлях до рішення про створення двох держав, він продовжуватиме його, закликаючи до дипломатичних переговорів між двома державами.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

Переможниця Премії імені Георгія Ґонґадзе, журналістка та медіаекспертка Тетяна Трощинська висловила вдячність усім за привітання та підтримку, опублікувавши на згадку текст свого виступу під час церемонії народження.