Джастін Бібер виступив на весільній вечірці індійських мільярдерів

Джерело: Daily Mail

Канадський співак Джастін Бібер виступив для гостей весільної вечірки сина індійського мільярдера Ананта Амбані та Радики Мерчант.

Вечірка відбулася в Культурному центрі Ніти та Мукеша Амбані (NMACC) у Мумбаї, Індія.

Як зазначається, Анант є молодшим сином найбагатшої людини в Азії, голови Reliance Industries Мукеша Амбані.

За даними видання, приватний концерт Джастіна Бібера обійшовся Амбані в 10 мільйонів доларів.

Фото: Бібер

Сама весільна церемонія відбудеться з 12 по 14 липня 2024 року в Мумбаї, хоча святкування розпочалися ще на початку року – з виступу Ріанни в Індії, яка отримала за концерт на 4 мільйони доларів менше, ніж канадський музикант.

У 2018 році Мукеш Амбані влаштував для своєї доньки найдорожче весілля в Індії, яке, як повідомляється, обійшлося в 100 мільйонів доларів, і на ньому виступила Бейонсе.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.