Джолі розкритикувала світових лідерів через бездіяльність під час бомбардувань Сектора Гази

Джерело: Instagram Анджеліни Джолі

Американська акторка Анджеліна Джолі у соцмережі опублікувала фото з Сектора Гази та розкритикувала світових лідерів.

Акторка наголосила, що атака на Газу – це навмисне бомбардування населення, яке потрапило у пастку, бо йому немає куди втекти.

“Газа вже майже два десятиліття є тюрмою просто неба і швидко перетворюється на братську могилу”, – вважає Джолі.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Angelina Jolie (@angelinajolie)

Вона додала, що 40% загиблих унаслідок бомбардувань Гази – це діти.

“Вбивають цілі сім’ї. У той час, як світ спостерігає і при активній підтримці багатьох урядів, мільйони палестинських громадян – дітей. жінок, сімей – піддаються колективному покаранню та дегуманізації”, – додала акторка.

Джолі наголосила, що мирні мешканці Гази залишаються без їжі, медикаментів та гуманітарної допомоги, що є порушенням міжнародного права.

“Відмовляючись вимагати припинення вогню з гуманітарних міркувань та забороняючи Радбезу ООН нав’язати його обидвом сторонам, світові лідери є співучасниками цих злочинів”, – резюмувала зірка.

  • Понад 300 найвідоміших зірок Голлівуду, серед яких Мадонна, Кріс Рок, Гвінет Пелтроу, Джеррі Сайнфелд, Бредлі Купер і Тайлер Перрі, похвалили зусилля президента США Джо Байдена у війні Ізраїлю та ХАМАС, закликаючи його “не заспокоюватися, доки всі заручники не будуть звільнений”.
  • Більше ніж 700 діячів Голлівуду підписали відкритий лист, у якому висловили підтримку Ізраїлю та засудили напад терористичної організації ХАМАС.

Вдень 23 червня російські окупанти атакували Одещину ударними безпілотниками. Є жертва та постраждалий.

Військовослужбовці Національної гвардії України, у яких самовільне залишення частини (СЗЧ) зафіксували до 12 червня 2026 року, відтепер також можуть повернутися на службу через “Армія+”.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.

Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного коригувальника повітряних атак рашистів по Запоріжжю. Ним виявився місцевий мобілізований, який самовільно залишив військову частину і пішов на співпрацю з ФСБ.

У ніч на 23 червня оператори Сил безпілотних систем ЗСУ уразили ударні дрони противника, засоби ППО, об’єкти енергетичної інфраструктури, паливно-мастильні матеріали та логістичний транспорт.