Експрем’єр Нідерландів і його дружина одночасно пішли з життя за допомогою евтаназії

Джерело: The Guardian

Колишній прем’єр-міністр Нідерландів Дріс ван Агт разом зі своєю дружиною Ежені Крекельберг пішли з життя за допомогою евтаназії. Обом було по 93 роки.

Як розповіли у виданні, подружжя було “дуже хворим”. Колишній прем’єр так і не оговтався повністю від крововиливу у мозок у 2019 році.

Ван Агт був на посаді прем’єр-міністра Нідерландів у період з 1977 рік по 1982 рік.

Зазначається, що смерть прем’єра та його дружини – частина тенденції, що зростає у Нідерландах до подвійної евтаназії.

Хоча досі евтаназія пар рідкісна, вперше вона була помічена під час огляду усіх випадків у 2020 році, коли 26 осіб зробили її одночасно зі своїми партнерами. Через рік ці цифри зросли до 32, а у 2022 році було зафіксовано 58 випадків подвійної евтаназії.

Інформагентство додає, що з 2002 року евтаназія у Нідерландах є законною у шести випадках, включаючи нестерпні страждання, відсутність шансів на полегшення та тривале незалежне бажання смерті.

Працівники Служби безпеки України викрили низку схем ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон у 5 областях України.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.

У Пентагоні заявили, що Україна може зіткнутися з вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Генеральна прокуратура Берліна оголосила у вівторок, 20 лютого, про розкриття розгалуженої мережі з відмивання грошей, яка охоплювала Росію та країни Євразії.