Ексспівробітниці звинуватили Смокі Робінсона в сексуальному насильстві та побитті

Джерело: Variety

Колишні співробітниці подали до Вищого суду Лос-Анджелеса на музиканта, творця гурту “The Miracles” Смокі Робінсона, звинувачуючи його у сексуальному насильстві, нападі та незаконному позбавленні волі.

Зокрема, чотири жінки подали позов проти Робінсона та його дружини Френсіс. Позивачки стверджують, що Робінсон сексуально домагався їх під час їхньої роботи покоївками в його резиденції в Чатсворті, штат Каліфорнія. Жінки також заявили, що Френсіс створила ворожу робочу атмосферу, використовуючи “етнічно зневажливі слова та мову”. Також її звинуватили в тому, що вона не вживала належних заходів для запобігання неправомірним діям, попри те, що знала, що Робінсон врегулював справи попередніх жінок, які стверджували про подібні напади.

Згідно з позовом першої жінки, яка працювала з січня 2023 року по лютий 2024 року, вона змушена була звільнитися через неодноразові напади та домагання. У документі йдеться, що вона працювала у вихідні, коли Робінсон зазвичай возив Френсіс до салону манікюру та повертався додому, щоб побути наодинці з Доу. Опинившись там, він покликав її до своєї спальні та замкнув двері, а після душу почав сексуально домагатися, попри її протести. У позові стверджується, що він нападав на неї щонайменше сім разів.

Своєю чергою, друга жінка працювала на Робінсона з травня 2014 року по лютий 2020 року та зазнала нападів щонайменше 23 разів. Ймовірні напади почалися в другій половині 2016 року, коли він надіслав їй текстові повідомлення, щоб зустрітися з нею в тих місцях його помешкання, де не було камер відеоспостереження.

За словами третьої жінки, яка працювала на Робінсона з лютого 2012 року до квітня 2024 року, її неодноразово ґвалтували щонайменше 20 разів. В одному випадку, коли вона чинила опір залицянням артиста, він запропонував їй $500 за оральний секс, від якого вона відмовилася. Четверта жінка, яка працювала особистим асистентом і шеф-кухарем Френсіс з жовтня 2006 року до квітня 2024 року, заявила, що вперше на неї напали у 2007 році, коли вона супроводжувала Робінсона до його будинку в Лас-Вегасі.

Усі жінки заявили, що не вживали заходів проти Робінсона, боячись втратити засоби до існування, сімейних репресій або через сором.

В Україні стрімко знижуються ціни на кавуни. Фермери пояснюють таку динаміку різким зростанням пропозиції баштанних культур на ринку. Через спекотну й сонячну погоду темпи дозрівання кавунів у полях значно пришвидшилися.

Після прийняття скандального законопроєкту №12414 що обмежує незалежність антикорупційних органів — НАБУ та САП — Україна опинилася на перших шпальтах світових медіа. Букви зібрали деякі з матеріалів західних ЗМІ.

Київська друкарня 24Print не видала надруковані й оплачені плакати для акції протесту проти законопроєкту №12414, що позбавляє незалежності антикорупційні органи НАБУ і САП.

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування у справі за підозрою чинного керівника Антимонопольного комітету України у недекларуванні майна та його дружини — у пособництві в незаконному збагаченні.

Президент Володимир Зеленський 23 липня підписав закон, що обмежує незалежність Національного антикорупційного бюро (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Цей крок викликав гостру реакцію у Брюсселі та може стати критичним фактором у заморожуванні процесу вступу України до Європейського Союзу.