Ексспівробітниці звинуватили Смокі Робінсона в сексуальному насильстві та побитті

Джерело: Variety

Колишні співробітниці подали до Вищого суду Лос-Анджелеса на музиканта, творця гурту “The Miracles” Смокі Робінсона, звинувачуючи його у сексуальному насильстві, нападі та незаконному позбавленні волі.

Зокрема, чотири жінки подали позов проти Робінсона та його дружини Френсіс. Позивачки стверджують, що Робінсон сексуально домагався їх під час їхньої роботи покоївками в його резиденції в Чатсворті, штат Каліфорнія. Жінки також заявили, що Френсіс створила ворожу робочу атмосферу, використовуючи “етнічно зневажливі слова та мову”. Також її звинуватили в тому, що вона не вживала належних заходів для запобігання неправомірним діям, попри те, що знала, що Робінсон врегулював справи попередніх жінок, які стверджували про подібні напади.

Згідно з позовом першої жінки, яка працювала з січня 2023 року по лютий 2024 року, вона змушена була звільнитися через неодноразові напади та домагання. У документі йдеться, що вона працювала у вихідні, коли Робінсон зазвичай возив Френсіс до салону манікюру та повертався додому, щоб побути наодинці з Доу. Опинившись там, він покликав її до своєї спальні та замкнув двері, а після душу почав сексуально домагатися, попри її протести. У позові стверджується, що він нападав на неї щонайменше сім разів.

Своєю чергою, друга жінка працювала на Робінсона з травня 2014 року по лютий 2020 року та зазнала нападів щонайменше 23 разів. Ймовірні напади почалися в другій половині 2016 року, коли він надіслав їй текстові повідомлення, щоб зустрітися з нею в тих місцях його помешкання, де не було камер відеоспостереження.

За словами третьої жінки, яка працювала на Робінсона з лютого 2012 року до квітня 2024 року, її неодноразово ґвалтували щонайменше 20 разів. В одному випадку, коли вона чинила опір залицянням артиста, він запропонував їй $500 за оральний секс, від якого вона відмовилася. Четверта жінка, яка працювала особистим асистентом і шеф-кухарем Френсіс з жовтня 2006 року до квітня 2024 року, заявила, що вперше на неї напали у 2007 році, коли вона супроводжувала Робінсона до його будинку в Лас-Вегасі.

Усі жінки заявили, що не вживали заходів проти Робінсона, боячись втратити засоби до існування, сімейних репресій або через сором.

Данія стане першою європейською країною, яка закріпить за людиною авторське право на її зовнішність, риси обличчя та голос. Такий крок спрямований на боротьбу з дипфейками — реалістичними фото- й відеоматеріалами, створеними штучним інтелектом без згоди людини.

У четвер, 3 липня, у віці 76 років померла акторка театру та кіно, заслужена артистка України Тетяна Шеліга.

В Україні 3 липня відзначають День зенітних ракетних військ Повітряних сил Збройних сил України.

У UAnimals нагадали, що війна Росії проти України завдає масштабної шкоди не лише людям, а й природі та екосистемам країни.

Активісти руху “Жовта Стрічка” повідомляють про суттєве збільшення випадків кишкових інфекцій серед дітей на тимчасово окупованих територіях Запорізької, Херсонської та Луганської областей.