Фільм «Погані хлопці: все або нічого» за декілька днів прокату зібрав понад $100 млн

Джерело: Hypebeast

Прем’єра “Погані хлопці: все або нічого”, яка відбулася 6 червня, розпочалася з потужного дебюту, оскільки за декілька днів прокат фільму склав 104,6 мільйона доларів по всьому світу.

Фото: Sony Pictures

Четвертий американський комедійний бойовик з Віллом Смітом і Мартіном Лоуренсом у головних ролях зібрав 56 мільйонів доларів у національному прокаті та додаткові 48,6 мільйона доларів за кордоном, довівши загальний глобальний прокат фільму до 104,6 мільйона доларів.

Ця цифра значно перевищує глобальні касові збори всіх інших претендентів на літні блокбастери за рік.

Перший фільм про “Поганих хлопців” вийшов у 1995 році, другий — у 2003 році, а третій — у 2020 році.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.