Ford відкликає майже 1,9 млн автомобілів у США через дефект

Джерело: CBS News

Автомобільна компанія Ford відкликає майже 1,9 мільйона позашляховиків Explorer у США, тому що кліпси кріплення молдингу навколо лобового скла можуть відлетіти та створити небезпеку для інших водіїв.

Відкликання стосується автівок моделі Explorers випуску з 2011 по 2019 рр.

За даними Національного управління з безпеки дорожнього руху США (National Highway Traffic Safety Administration), кліпси кріплення молдингу навколо лобового скла, можуть ослабнути й відлетіти, що збільшить ризик виникнення ДТП на дорозі.

Як розповіли у виданні, процес відкликання почався після того, як регулятори у США розпочали розслідування проблеми в січні минулого року після отримання 164 скарг від споживачів. Канадські регулятори також зацікавилися цим дефектом.

Спочатку Ford відмовився від відкликання, пославшись на малу масу деталі. Згодом компанія все ж прийняла рішення відкликати автомобілі після того, як регулятори США встановили, що проблема може становити загрозу безпеці на дорогах.

У Ford зауважили, що проблему мають лише 5% відкликаних Explorer.

У Сполучених Штатах жінку-блогерку Рубі Франке, яка управляла YouTube-каналом про виховання дітей, засудили до чотирьох років ув’язнення за жорстоке поводження з власними дітьми з обтяжувальними обставинами.

В “Енергоатомі” повідомили, що Запорізька АЕС знову за крок до блекауту через відключення однієї з двох наявних ліній електропередачі ПЛ-330кВ “Феросплавна-1” внаслідок російських обстрілів.

За даними опитування, більшість українці вважають Польщу дружньою до України державою, проте позитивна оцінка зменшилася з 94% до 79% порівняно з минулим роком.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

21 лютого 2024 року на 87-му році життя помер Степан Хмара – Герой України, народний депутат 4-х скликань ВР, політв’язень радянських концтаборів та співавтора Конституції України.