«Французькі солдати в Україні»: у Парижі затримали громадян Молдови за графіті з трунами

Джерело: Le Figaro

У Парижі заарештували трьох громадян Молдови, яких підозрюють у нанесенні трафаретних зображень трун із написом “Французькі солдати, які загинули в Україні”.

За даними паризької прокуратури, правоохоронці розпочали “розслідування за фактами колективної шкоди державному майну та змови з метою підготовки злочину”.

Графіті виявили на будівлі в 7-му окрузі Парижа. Точна кількість таких зображень невідома.

При цьому незрозуміло, чи пов’язані підозрювані з особами, заарештованими після встановлення біля Ейфелевої вежі кількох трун із французькими прапорами і такими самими написами.

Уночі 21 червня російські окупаційні війська випустили по Україні чотири ракети. Усі вдалось збити.

21 червня відзначають Міжнародний день йоги, Всесвітній день гідрографії, Всесвітній день гуманізму, Всесвітній день жирафа, Всесвітній день рукостискання, Свято музики, Міжнародний день скейтбордингу та День денного світла. Християни сьогодні вшановують мученика Юліана Тарсійського.

За даними синоптиків у п’ятницю, 21 червня, в Україні очікується суха та тепла погода.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.