Французький мандрівник збився з маршруту та випадково перетнув український кордон на каяку

Джерело: Державна прикордонна служба України.

Громадянин Франції втратив орієнтир під час подорожі на каяку і випадково незаконно перетнув український кордон.

Відтак, француз заплив у акваторію порту “Рені” під час своєї 51-денної подорожі.

Прикордонники склали на іноземця документи про адмінпровадження. Пізніше, в порядку реадмісії, його переправлять румунській стороні.

У ДПСУ назвали інцидент “Тур де Франс на каяку”.

“Візит до України став сюрпризом не лише для прикордонників, а й для самого туриста”, – зазначили у Держприкордонслужбі.

Зображення: telegram/Держприкордонслужба

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.