Фрегат ВМС Ірану затонув за невідомих обставин

Джерело: Naval News

Один з найсучасніших кораблів військово-морських сил Ірану фрегат Sahand затонув за невідомих обставин.

За даними видання, іранський легкий фрегат Sahand (бортовий номер 74) сильно накренився на лівий борт та “сів” на корму, після чого остаточно затонув 7 липня в порту іранського міста Бендер-Аббас, порту своєї “приписки”.

На фото видно, що над водою лишилася тільки бічна частина корпусу судна. За попередньою інформацією, це сталося через “технічний збій” під час ремонту корабля.

Іранські фрегати зараз активно працюють у Червоному морі, де їх підозрюють у допомозі атакам хуситів на торгівельні судна. Час від часу там помічали і судно Sahand, йдеться в матеріалі.

Відомо, що цьому судну 12 років, і воно було одним з найсучасніших надводних бойових кораблів у складі ВМС Ірану. Sahand – один з останніх фрегатів Ірану, які були поставлені Великою Британією до революції в країні та залишаються на озброєнні ВМС Ірану досі.

Американський консервативний оглядач Такер Карлсон заявив, що не підтримуватиме Республіканську партію на майбутніх проміжних виборах у США. Разом з тим, журналіст поки не визначився зі своєю подальшою позицією.

Рекса Гоєрманна, якого вважають одним із найвідоміших серійних убивць у сучасній історії Нью-Йорка, засудили до довічного ув’язнення без права на дострокове звільнення за вбивство восьми жінок. Одним із ключових доказів у справі стала ДНК, вилучена з коробки від піци.

Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш повідомив, що уряд країни подав до парламенту законопроєкт, який передбачає заборону використання мобільних телефонів у школах, починаючи з вересня 2027 року.

У Силах спеціальних операцій ЗСУ повідомили про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал, у тимчасово окупованому Криму, поблизу села Роздольне.

Пентагон повідомив американським сенаторам про потребу приблизно у $80 млрд додаткового фінансування, значна частина якого пов’язана з витратами на війну США проти Ірану.