Голова британської розвідки «оптимістично налаштований» на перемогу України у війні проти Росії

Джерело: CNN

Голова Таємної служби розвідки Великої Британії Річард Мур сказав, що Україна “відвоювала більше території за місяць, ніж росіянам вдалося досягти за рік”, і що “видається, мало шансів на те, що російські сили відновлять імпульс”.

Під час виступу в Празі в середу, 19 липня, він додав, що Україна повинна “визначати” кінець війни, оскільки “більшість конфліктів закінчуються якимись переговорами”. 

Українські підрозділи продовжили локальні атаки на Куп’янському та Лиманському напрямах та просунулися на захід від Діброви.

Міністр інфраструктури Польщі Алвін Гаджадхур в суботу, 2 грудня, повідомив, що контроль, який зараз здійснюється на польсько-українському кордоні, буде посилено.

Державний секретар з питань публічної дипломатії та зв’язків з громадськістю Угорщини Золтан Ковач прокоментував скасування відрядження Петру Порошенку та заяву СБУ про те, що Порошенко нібито “мав стати інструментом в руках російських спецслужб”.

Протягом дня, 2 грудня, армія РФ здійснила 22 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 149 вибухів. 

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що Україна рухається до авторитаризму і “у якийсь момент може перестати відрізнятися від Росії, де все залежить від примхи однієї людини”.