Гомофоби спаплюжили портрети ЛГБТК+ військових

Джерело: рух на підтримку рівності “Різні. Рівні”/Instagram

Гомофоби спаплюжили постери із зображеннями українських ЛГБТК+ військових, розміщені у трьох містах України в межах інфокампанії на підтримку ЛГБТК+ захисників та захисниць.

Рівно тиждень тому рух “Різні. Рівні” запустив інфокампанію на підтримку ЛГБТК+ військових. Так у Києві, Харкові та Львові зʼявилися 3 000 інтерактивних постерів із портретами шістьох захисників та захисниць України з-поміж ЛГБТК+.

Одначе частину постерів кампанії в Києві, Львові та Харкові було спаплюжено. Все це є наслідок гомофобії. Як зазначає рух “Різні. Рівні”, одною з причин гомофобії є столітній вплив та створення інструменту контролю імперської Росії.

“Ми були готові до того, що певна частина суспільства зустріне постери зі спротивом. Водночас, ми вірили, що до облич військових люди поставляться з гідністю та повагою. На нашу думку, гомофобні люди свідомо чи ні – поплічники колоніалізму”, – зауважили представники руху “Різні. Рівні”.

Представники руху наголосили, що зневага до тих, хто захищає нашу країну на фронті, викликає обурення.

Зараз герої та героїні інформаційної кампанії разом із сотнями інших ЛГБТК+ військових відбивають ворогів:

  • Марія “Мегера” Воля командує відділенням зв’язку цілої бригади;
  • Ангеліна Макс Яковенко та Філ Говорін захищають схід країни;
  • Аліна Шевченко служить на Харківщині, яку активно намагаються захопити росіяни.

“Цим дописом ми хочемо висвітлити випадки нетерпимості та нагадати важливу річ: гомофоби не мали б змоги займатися невіглаством в українських містах, якби не люди у війську, у тому числі ті, хто належать до ЛГБТК+. Адже саме військові ризикують своїм життям, аби всі ми жили у вільній та незалежній країні, де цінують права людей”, – пояснили представники руху “Різні. Рівні”.

Уряд США оштрафував турецьку чартерну компанію бізнес-джетів Air Sapphire за несанкціоновані польоти до Росії на літаку американського виробництва Gulfstream GIV.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив, що на території міста Запоріжжя та Запорізької області почалися роботи зі зведення підземних шкіл. У регіоні планують збудувати десять таких закладів до кінця року.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 19 червня. Російські війська завдали по території України три ракетні та 38 авіаційних ударів із застосуванням 55 КАБів, також задіяли 533 дрони-камікадзе. Разом з тим, ворог здійснив понад 2900 обстрілів по позиціях наших військ та населених пунктах зі ствольної і реактивної артилерії, мінометів, стрілецької зброї та озброєння бойових машин.

Пані посол Естонії в Україні підтвердила, що її країна готова обговорювати питання відправлення своїх військ до України, оскільки для Таллінна це не “червона лінія”.

19 червня Державний секретар США Ентоні Блінкен запевнив, що саміт Північноатлантичного альянсу, котрий відбудеться на початку липня у Вашингтоні, зосередиться на зміцненні допомоги Україні у довгостроковій перспективі.