Google визнала, що може збирати дані користувачів в режимі «інкогніто»

Джерело: arstechnica

Компанія Google визнала, що збирає дані про користувачів, навіть коли вони користуються режимом “інкогніто” у браузері Chrome.

Раніше корпорація запевняла, що режим “інкогніто” запобігає збиранню даних, але через нещодавній судовий процес і врегулювання спору Google була вимушена поділитися більшою кількістю інформації щодо своїх методів роботи з даними.

За замовчуванням цей режим приховує активність користувачів від інших людей на одному пристрої, але не впливає на збір даних вебсайтами.

У новому повідомленні про відмову від відповідальності Google зауважила, що режим “інкогніто” не впливатиме на збір даних вебсайтами, включно з Google Analytics.

Зокрема оновлення стосується версій Chrome для Android, Windows і Mac.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Працівники Служби безпеки України викрили низку схем ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон у 5 областях України.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.

У Пентагоні заявили, що Україна може зіткнутися з вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.