Громадяни Молдови незаконно перетнули кордон України, аби порибалити: порушників затримано

Джерело: Держприкордонслужба

На Дністрі прикордонники затримали громадян Молдови з електровудкою, які незаконно перетнули кордон, аби порибалити.

Опівночі прикордонний наряд за допомогою приладу нічного бачення помітив човен, що рухався зі сторони Молдови в бік України. Про порушення правоохоронці сповістили й інші прикордонні наряди.

Невдовзі порушників було затримано на українському березі Дністра. У плавзасобі прикордонники виявили електровудку, якою іноземці планували здійснювати незаконний лов риби, що могло б завдати неабиякої шкоди флорі та фауні річки.

На порушників складено протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ст. ч. 2 ст. 204-1 “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України” та ч. 4 ст. 85 “Порушення правил використання об’єктів тваринного світу”. Справи скеровано до суду.

Фото: ДПСУ

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів. 

Високопоставлені посадовці США в п’ятницю, 12 квітня, заявили, що Китай підтримує військові зусилля Росії в Україні, допомагаючи Москві нарощувати оборонне виробництво за допомогою великої кількості верстатів, мікроелектроніки, технологій безпілотників і крилатих ракет.

Посли України в США Оксана Маркарова повідомила, що лідери 15 протестантських конфесій України написали листа до спікера Конгресу Майка Джонсона та Палати представників США.

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що якщо Росія переможе у війні, це стане “поворотним моментом в історії” й закликав надати Україні необхідну зброю.