Гурт Kiss продав права на музику та бренд за $300 мільйонів

Джерело: ВВС

Американський рок-гурт Kiss продав права на свою музику, а також бренд, імідж та інтелектуальну власність за понад $300 мільйонів шведській компанії Pophouse, заснованій колишнім учасником гурту AВВА Бйорном Ульвеусом.

Після укладання угоди Kiss припинить виступати наживо на концертах в межах світового туру End of the Road.

Як розповіли у виданні, Pophouse планує за допомогою штучного інтелекту генерувати контент під брендом Kiss. Торік шведська компанія та Kiss вже працювали над створенням цифрових аватарів учасників гурту.

Раніше каталоги своїх пісень продали музиканти Боб Ділан і Брюс Спрінгстін за $500 млн і $450 млн відповідно.

Гурт Kiss був заснований у 1973 році вокалістами Полом Стенлі та Джином Сіммонсом. До першого складу колективу також входили Ейс Фрейлі та Пітер Крісс. Його візитівкою стали розмальовані обличчя учасників.

У період свого розквіту, у 1970-ті роки, гурт випустив такі хіти, як Rock and Roll All Nite та God of Thunder.

У 1983 році вони вперше з’явилися без фарби на обличчі й пережили своєрідне відродження. Наприкінці 1990-х вони знову почали виступати із розфарбованими обличчями.

За останні 50 років було продано близько 100 млн платівок гурту.

3 червня у своєму будинку в центрі Лос-Анджелеса помер найстарший чоловік у США Моррі Маркофф. Йому було 110 років. 

19 червня британському політику, колишньому прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону виповнюється 60 років. В особі цього лідера Україна отримала від Великої Британії безпрецедентну підтримку з початку повномасштабного вторгнення російських військ. Він не лише одним з перших здійснив візит до охопленої вогнем держави, але й посилив оборону України, домігшись погодження низки необхідного озброєння.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.