Гурт Linkin Park повертається на сцену з новою солісткою
Джерело: ВВС
Рокгурт Linkin Park оголосив, що новою вокалісткою стане Емілі Армстронг, яка запише альбом і візьме участь у турі. Це вперше з 2017 року, коли соліст Честер Беннінгтон, наклав на себе руки.
Армстронг приєднається до Майка Шиноди, Бреда Делсона, Фенікса і Джо Хана. Вокал вона розділить із Шинодою, а новим барабанщиком став Колін Бріттейн. Гурт оголосив про склад напередодні виходу альбому From Zero і світового турне.
Армстронг виросла в Лос-Анджелесі і найбільш відома як вокалістка альт-рокгурту Dead Sara, який вона заснувала разом з гітаристом Сіуксі Медлі у 2005 році.
Linkin Park залишається одним із найуспішніших гуртів у стрімінгову епоху. Вони єдині, хто потрапив у топ-10 найпопулярніших альбомів усіх часів на Spotify, а їхня збірка Papercuts набирає понад 9 мільйонів прослуховувань щодня.
У рамках світового турне цього місяця Linkin Park відвідає Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Гамбург, Сеул і Лондон, а в листопаді — Боготу. Це їхні перші живі виступи після самогубства соліста Честера Беннінгтона у 2017 році.
Турне супроводжуватиме новий сингл “The Emptiness Machine” — перша пісня після смерті Честера.
- Учасники британського рокгурту Oasis після 15-річної перерви оголосили про возз’єднання і проведення світового турне наступного року.
- Американський рокгурт “Aerosmith” офіційно повідомив про завершення гастрольної діяльності після того, як рік тому вокаліст гурту Стівен Тайлер травмував гортань.
Кількість загиблих унаслідок потужних землетрусів у Венесуелі зросла до 1450. За оцінками ООН, близько 50 тисяч людей досі вважаються зниклими безвісти.
Дональд Трамп різко розкритикував Джаніс Льюїс Джордж, яка, за його словами, майже напевно стане меркою Вашингтона. Він звинуватив її у намірах послабити міграційну політику, протидію злочинності та роботу поліції.
Німецький автовиробник Volkswagen обговорює масштабний план реструктуризації, котрий може передбачати закриття чотирьох заводів у Німеччині та скорочення до 100 тисяч працівників на тлі тиску з боку китайських конкурентів і падіння попиту в Європі.
Принцеса Уельська Кейт повідомила, що за 24 години піднялася на три найвищі вершини Великої Британії. Благодійний виклик вона присвятила збору коштів для The Royal Marsden Cancer Charity, яка підтримує лікарню, де вона проходила лікування від раку.
Власниця нового будинку у Нижній Саксонії заявила, що після виїзду орендарів з України не дорахувалася кухні, сантехніки, теплового насоса, системи теплої підлоги тощо.