Гурт Ziferblat представить Україну на «Євробаченні-2025»

Переможцем національного відбору на пісенний конкурс “Євробачення-2025” став гурт Ziferblat з піснею “Bird of Pray”. Про це стало відомо під час трансляції “Суспільного Культури”.

Переможця визначили на основі голосів журі (50%) та глядачів (50%). Глядацьке голосування проводилося через мобільний додаток “Дія” та СМС.

До фіналу Національного відбору потрапили такі учасники: Влад Шериф, Абіє, MOLODI, Future Culture, Маша Кондратенко, KHAYAT, FIЇNKA, KRYLATA, Ziferblat та ДК Енергетик.

Гурт Ziferblat з піснею “Bird of Pray” здобув найбільше голосів від глядачів. Журі присудило гурту 9 балів з 10 можливих.

До складу журі увійшли Джамала, Сергій Танчинець з гурту “Без Обмежень” та солістка Go_A Катерина Павленко. Музичною продюсеркою стала Тіна Кароль.

Гранд-фінал конкурсу відбудеться в суботу, 17 травня, а півфінали пройдуть 13 та 15 травня. Місцем проведення стане арена St. Jakobshalle.

В Укргідрометцентрі попередили про сильну спеку в Україні у період з 28 по 30 червня.

Міністерство освіти і науки України відреагувало на подання омбудсмана Дмитра Лубінця, який закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.

В Одеській області затримали та повідомили про підозру доглядальниці, яка катувала 84-річну жінку.

Керівник Офісу президента України Кирило Буданов анонсував найближчим часом обмін військовополоненими.

В п’ятницю, 26 червня, російські окупанти вчергове обстріляли місто Запоріжжя. Відомо про постраждалих.