Гурт Ziferblat представить Україну на «Євробаченні-2025»

Переможцем національного відбору на пісенний конкурс “Євробачення-2025” став гурт Ziferblat з піснею “Bird of Pray”. Про це стало відомо під час трансляції “Суспільного Культури”.

Переможця визначили на основі голосів журі (50%) та глядачів (50%). Глядацьке голосування проводилося через мобільний додаток “Дія” та СМС.

До фіналу Національного відбору потрапили такі учасники: Влад Шериф, Абіє, MOLODI, Future Culture, Маша Кондратенко, KHAYAT, FIЇNKA, KRYLATA, Ziferblat та ДК Енергетик.

Гурт Ziferblat з піснею “Bird of Pray” здобув найбільше голосів від глядачів. Журі присудило гурту 9 балів з 10 можливих.

До складу журі увійшли Джамала, Сергій Танчинець з гурту “Без Обмежень” та солістка Go_A Катерина Павленко. Музичною продюсеркою стала Тіна Кароль.

Гранд-фінал конкурсу відбудеться в суботу, 17 травня, а півфінали пройдуть 13 та 15 травня. Місцем проведення стане арена St. Jakobshalle.

Російські окупанти атакували залізницю у двох областях України. Є жертва.

Російські окупанти завдали повторного удару по вогнеборцях у Глухівській громаді на Сумщині під час гасіння пожежі, що виникла після ворожої атаки на складське приміщення.

Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.

Вранці 25 червня російські окупаційні війська атакували медзаклад у Херсоні.

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.