Хотіла подарувати невістці на день народження: на Рівненщині судили жінку, яка вкрала квіти з могили військового

Джерело: матеріали справи Радивилівського райсуду

У Рівненській області відбувся суд над жінкою, яка викрала троянди з могили військовослужбовця. Свій вчинок фігурантка пояснила бажанням подарувати квіти невістці на день народження.

Згідно з матеріалами суду, інцидент трапився 10 квітня на кладовищі у селі Козин (Дубенський район).

Зазначається, що “нехтуючи моральними засадами суспільства щодо поваги до померлого та місця його поховання”, жінка підійшла до могили та забрала 20 троянд.

Згодом про вчинок жінки стало відомо, однак яким чином вдалось встановити правопорушення, не вказано. Жінці вручили підозру за ч. 1 ст. 297 ККУ (наруга над могилою), санкція якої передбачає мінімум 17 тис. грн штрафу.

Фігурантка свою провину визнала повністю та розкаялась у суді. За її словами, у день злочину вона йшла на могилу свого свекра. Дорогою вона помітила на одній із могил букет троянд та вирішила його забрати, аби подарувати невістці, у якої був день народження.

Відомо, що обвинувачена перебуває на обліку в лікаря-психіатра з 1998 року, однак, згідно з результатами судово-психіатричної експертизи, станом на момент вчинення злочину вона не страждала від будь-яких психічних розладів та могла усвідомлювати наслідки своїх дій.

Суд визнав жінку винною та призначив їй рік іспитового терміну. Троянди постановили віддати власникам.

Вирок поки що не набрав законної сили, обвинувачена може подати апеляцію.

Триває 1583-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.

25 червня відзначають День моряка, Всесвітній день Вітиліго, День кольорового ТБ та Всесвітній день боротьби з коридою. Християни сьогодні згадують преподобномученицю Февронію.

За даними синоптиків у четвер, 25 червня, у частині областей очікуються короткочасні опади.

Троє суддів Міжнародного кримінального суду подали позов проти Дональда Трампа та його адміністрації через санкції, запроваджені проти них минулого року. Вони стверджують, що обмеження були незаконними й мали на меті покарати суддів за їхні рішення.

Канадсько-бельгійський електронний музикант Apashe оголосив про повернення до Києва з концертом 28 серпня. Артист заявив, що давно хотів знову виступити в Україні, а свій гонорар передасть фонду Children of Heroes.