Хижняк здобув для України золоту медаль Олімпіади у боксі

Джерело: “Суспільне Спорт”

Український боксер Олександр Хижняк здобув на Олімпійських іграх у Франції третє “золото” для України. У фіналі спортсмен переміг казахського боксера Нурбека Оралбая у ваговій категорії до 80 кг.

Поєдинок відбувся на головному корті тенісного комплексу “Ролан Гаррос”.

Перший раунд виграв українець за рішенням суддів, другий вже був за спортсменом з Казахстану. Вже у вирішальному трихвилинному спарингу Хижняк довів свою перевагу.

Хижняк став п’ятим українцем, що завоював “золото” Олімпійських ігор.

Зауважимо, колишній абсолютний чемпіон світу у суперважкій вазі Олександр Усик вирішив виплатити грошову винагороду збірній України з боксу на Олімпійських іграх 2024 року у Франції за призові місця. Перед стартом Ігор-2024 Усик зустрівся з олімпійською збірною з боксу, роздав спортсменам конверти з грошовими преміями та пообіцяв винагородити за медалі у Парижі.

Так, “золото” боксер оцінив у 80 тисяч доларів, “срібло” – у 70 тисяч доларів, а за бронзову медаль пообіцяв передати 50 тисяч доларів.

Також повідомляли, що призові спортсменам від держави на Олімпіаду-2024 становлять:

  • “Золото” — 125 тисяч доларів
  • “Срібло” — 100 тисяч доларів
  • “Бронза” — 80 тисяч доларів

Тоді як тренери нібито отримують призові в розмірі 50 відсотків від преміальних спортсменів.

  • Легкоатлет Михайло Кохан приніс Україні бронзову нагороду на Олімпійських іграх у метанні молота. Він метнув молот на 79.39 м.
  • 4 серпня українська атлетка Ірина Геращенко здобула бронзу в стрибках у висоту на Олімпіаді-2024. Це перша олімпійська нагорода для спортсменки.
  • Олімпійське золото Україні принесла легкоатлетка Ярослава Магучих, обійшовши австралійську легкоатлетку Ніколу Оліслагерс.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.