Ігор Цвєтов здобув «золото» Паралімпійських ігор у бігу на 100 метрів

Джерело: Суспільне Спорт

У фіналі бігу на дистанції 100 м (клас Т35) золоту медаль здобув український легкоатлет Ігор Цвєтов.

Зауважується, що у фіналі Цвєтов випередив двох “нейтральних” представників з особистим рекордом (11.43 сек).

Український спортсмен — дворазовий паралімпійський чемпіон Ріо-2016 у забігах на 100 та 200 метрів. У Токіо бігун зупинився за крок від золотої нагороди — фінішував другим на обох дистанціях.

Тоді як у фінальному забігу у Парижі, куди Цвєтова відібрали автоматично, українець здобув перемогу для України.

Цей забіг був принциповим, адже позиція України незмінна – тільки перемога, тільки вперед. Дякую всім вболівальникам і бажаю всім успіху. А військовим нашим — терпіння та перемоги, — наголосив Цвєтов у коментарі.

Раніше ми повідомляли, що збірна України виграла першу медаль на літніх Паралімпійських іграх-2024: плавець Антон Коль здобув срібло на дистанції 100 м на спині.

• Україна здобула першу медаль у легкій атлетиці на Паралімпіаді-2024. Метальник списа Владислав Білий виборов на Іграх срібло в класі F38 (параатлети з ураженнями нижньої частини тулуба та ніг).
  • Міжнародний паралімпійський комітет два місяці не затверджував форму українських спортсменів для паралімпіади у Парижі, називаючи її “занадто політичною”.
  • 28 серпня у Франції розпочалася церемонія відкриття Паралімпіади-2024 із виступу канадського піаніста Чіллі Гонзалеса та перфомансу танцівників, схожих на “людей у чорному”.

18 вересня глава МЗС Андрій Сибіга провів зустріч з прем’єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо у Братиславі. Сторони зокрема обговорили співпрацю між державами.

У прямому ефірі компанії WeightWatchers американська ведуча й акторка Опра Вінфрі вибачилася за свою роль у просуванні культури дієт.

Невідомий користувач у Telegram-каналі погрожував влаштувати стрілянину у школах Львова та вбити “якомога більше дітей”.

В Офісі Генпрокурора поінформували, що 41-річному киянину повідомлено про підозру в умисному вбивстві з корисливих мотивів, розбої, незаконному заволодінні транспортним засобом та незаконному носінні і зберіганні боєприпасів.

За словами науковців, 25% хімічних речовин, які входять до складу пакування харчових продуктів, потрапляють в організм людини.