Ілон Маск відвідає польський симпозіум щодо протидії антисемітизму

Джерело: RMF24

Генеральний директор Tesla і SpaceX Ілон Маск планує 22-23 січня відвідати Польщу, де має намір взяти участь у міжнародному симпозіумі у Кракові на тему протидії антисемітизму, а також в церемонії до річниці визволення в’язнів гітлерівського концтабору в Освенцимі.

За словами заступника глави МЗС Польщі Анджея Шейна, події у Кракові й Освенцимі є важливими з точки зору протидії ксенофобії й антисемітизму у світі, чим пояснюється бажання Маска взяти участь у цих заходах. Він розповів, що до участі в заходах також долучаться представники уряду Польщі.

Як розповіли у виданні, на симпозіумі в Кракові Маск планує взяти участь в дискусії з американським правим публіцистом Беном Шапіро про антисемітизм в мережі, а також в церемонії у колишньому нацистському концтаборі “Аушвіц” 22-23 січня.

Ці заходи організовано з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

ДОВІДКОВО. Гітлерівський концтабір в Освенцимі був захоплений 27 січня 1945 року підрозділами 60-ї армії першого Українського фронту. Радянські війська звільнили з нього 7,6 тис. в’язнів. За словами істориків, загалом у цьому місці в період 1940-1945-х років загинули щонайменше 1,2 млн осіб, більшість з яких були євреями. Згідно з резолюцією N60/7 Генеральної Асамблеї ООН, 27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Протягом доби російські армійці 18 разів вдарили по житлових масивах Донецької області, загалом область зазнала 1 843 удари, внаслідок чого поранень зазнало троє осіб.

За даними джерел президент США Джо Байден прагне, аби до саміту країн G7 лідери Великої сімки дійшли згоди щодо надання допомоги Україні з заморожених активів РФ.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили ще одну прихильницю рашизму, яка співпрацювала з російськими окупантами після захоплення Харківщини.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

Синоптики дали кліматичну характеристику на березень 2024 року.