Індія вимагає від X та YouTube видалити матеріали із сексуальним насильством над дітьми

Джерело: Reuters

Індія надіслала звернення до медіаплатформ X, раніше відомій як Twitter, YouTube і Telegram, з вимогою видалити матеріали, пов’язані із сексуальним насильством над дітьми.

Як розповіли в агентстві, у повідомленнях, надісланих Міністерством електроніки та інформаційних технологій Індії, підкреслюється важливість своєчасного та остаточного видалення з платформ будь-яких матеріалів, що містять сексуальне насильство над дітьми.

“Якщо вони не будуть діяти швидко, їх позбавлять захисту від юридичної відповідальності, передбаченого статтею 79 Закону про інформаційні технології, що призведе до наслідків, передбачених індійським законодавством”, – пояснив Раджива Чандрасехара, молодший міністр інформаційних технологій.

Водночас уряд закликав компанії вжити заходів, таких як алгоритми модерації контенту та механізми звітності, аби запобігти розповсюдженню матеріалів із зображенням сексуального насильства над дітьми в майбутньому.

Так, в Telegram заявили, що матеріали, які містять насильство над дітьми, прямо заборонені умовами надання послуг.

“Модератори Telegram активно патрулюють платформу і приймають повідомлення від користувачів, щоб видаляти контент, який порушує наші умови”, – запевнили тм.

Своєю чергою, в YouTube наголосили, що в третьому кварталі 2023 року платформа видалила понад 94 000 каналів і понад 2,5 мільйона відео за порушення своєї політики безпеки дітей.

“Ми дотримуємося політики нульової толерантності до матеріалів про сексуальне насильство над дітьми. Жодна форма контенту, що ставить під загрозу неповнолітніх, не є для нас прийнятною”, – прокоментував представник YouTube.

Соцмережа X досі не відповіла на запит про коментарі.

Джерело видання у Північноатлантичному альянсі повідомило, що під час зустрічі 31 травня у Чехії міністри закордонних справ країн НАТО закличуть союзників виділити щонайменше 40 мільярдів євро на рік для фінансування військової допомоги Україні.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.