Instagram і Facebook запровадять додаткові обмеження для підлітків

Джерело: Reuters

Meta Platforms повідомила, що приховуватиме більше вмісту від підлітків в Instagram і Facebook після тиску регуляторів з різних куточків світу щодо захисту дітей від шкідливого вмісту соцмереж.

Відтепер щодо усіх користувачів-підлітків діятимуть найсуворіші налаштування контролю контенту у застосунках, а додаткові критерії пошуку в Instagram будуть обмежені.

У компанії додали, що завдяки новим обмеженням підлітки буде важче виявити конфіденційний контент, зокрема про самогубство, розлади харчової поведінки тощо, коли вони використовуватимуть для цього кнопку пошуку.

Ці заходи, які, як очікується, будуть запроваджені протягом найближчих тижнів, допоможуть забезпечити більш переглядати підліткам контент відповідно до їх віку.

Meta перебуває під тиском як у Сполучених Штатах, так і в Європі через звинувачення в тому, що її додатки викликають звикання та сприяють розвитку кризи психічного здоров’я молоді.

У жовтні генеральні прокурори 33 штатів США, включаючи Каліфорнію та Нью-Йорк, подали до суду на компанію, заявивши, що вона неодноразово вводила громадськість в оману щодо небезпеки своїх платформ.

У Європі Європейська комісія подала запит до Meta про те, як платформа захищає дітей від незаконного та шкідливого контенту.

Регуляторний контроль посилився після свідчень у Сенаті США колишнього співробітника Meta, який стверджував, що компанія знала про переслідування та інші види шкоди, з якими стикаються підлітки на своїх платформах, але не вжила проти них заходів.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.