Інвестиції у перемогу: Порошенко придбав військові облігації на понад ₴156 млн
Джерело: пресслужба “ЄС”
Лідер фракції “Європейська солідарність” Петро Порошенко купив військові облігації на 156 млн 537 тис. грн.
Як зазначається, військові ОВДП – це інвестиційний інструмент підтримки Державного бюджету. Кошти від облігацій використовуються на безперебійне забезпечення фінансових потреб держави в умовах воєнного стану.
“Перемогу не дарують — її здобувають, у неї вкладають. Тому наш із Мариною фонд інвестує 156 537 000 гривень у військові облігації України”, – написав Порошенко у соцмережах.
Серед головних причин купівлі облігацій, за словами п’ятого президента, став той факт, що до ухвалення фінансового рішення Євросоюзом і США в січні Україна “гостро потребує грошей для забезпечення військових потреб”.
“Українські військові облігації, як і вся Україна, перебувають під захистом ЗСУ. А це — найкраща інвестиція не тільки для нас, українців, а й для всього вільного світу, і ми маємо демонструвати приклад для наслідування. Також у нас є багато військових проєктів, які ми робимо без держави, але ми допоможемо і їй”, – пояснив лідер фракції.
Водночас Порошенко запевнив, що після повернення коштів він з дружиною Мариною інвестуватиме їх в Україну “ще раз і ще раз”.
“Доти, доки не переможемо у цій клятій війні. Бо це і є наш шлях до перемоги. Не просто вірити в ЗСУ, а робити все можливе, щоб їм допомагати”, – резюмував він.
- П’ятий президент України та лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко в етері американського телеканалу MSNBC розповів про наслідки масованих атак РФ на Україну й закликав Конгрес США прискорити рішення про фінансову та військову допомогу нашій країні.
Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.
Учасники Контактної групи з підтримки оборони України домовилися зустрітися наступного разу в Брюсселі за тиждень до Мюнхенської безпекової конференції, запланованої на 14-16 лютого, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 158 бойових зіткнень.
14 січня у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський прокоментував випадки переведення авіатехніків та обслуговуючого персоналу Повітряних сил до піхоти. Глава держави запевнив, що заборонив зменшувати кількість фахівців, потрібних підрозділам ПС.
У низці приватних переговорів з командою Дональда Трампа трансатлантичні партнери висловили аргументи на користь продовження підтримки України. У результаті, союзники заявили, що нова адміністрація США не стане змушувати Київ до передчасних переговорів з Росією.