Іспанія оштрафувала соцмережу X на €5 млн через рекламу криптовалюти
Джерело: Reuters
Іспанський орган з нагляду за фондовим ринком оштрафував соціальну мережу X (колишній Twitter) на 5 мільйонів євро.
Сталось це через те, що криптовалютна компанія Quantum AI, яка використовувала X для реклами, невідомо чи мала дозвіл на надання інвестиційних послуг.
Мадрид вжив заходів для регулювання поширення реклами криптоактивів у 2022 році, доручивши наглядовому органу CNMV перевіряти кампанії та переконуватися, що інвестори усвідомлюють пов’язані з ними ризики.
“(CNMV вирішила) накласти штраф на Twitter International Unlimited Company за невиконання своїх обов’язків щодо перевірки, чи мала Quantum AI дозвіл CNMV на надання інвестиційних послуг і чи була Quantum AI включена до списку суб’єктів, щодо яких CNMV або іноземні органи нагляду винесли попередження“, — йдеться в документі.
Штраф можна оскаржити у Верховному суді Іспанії.
- Google отримав штраф у розмірі 2,95 млрд євро (3,45 млрд доларів) від Європейського Союзу через порушення антимонопольних правил у сфері реклами, що викликало обурення президента США Дональда Трампа.
Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.
Російські окупанти атакували місто Конотоп на Сумщині. Постраждали четверо людей, зокрема дитина.
У Львівській області чоловік влаштував смертельну ДТП. Після затримання він зізнався, що перед цим вбив свою матір.
Корейський пластичний хірург склав список продуктів, які можуть негативно впливати на зовнішній вигляд шкіри – спричиняти набряки, висипання та прискорювати процес старіння.
Ярослав Железняк опублікував розслідування про відьму Марію Тиху та мага Веліара, які, як він стверджує, заробляють кошти на чужому горі.