Ізраїльські військові виявили у Газі тіла трьох заручників, убитих ХАМАСом 7 жовтня

Джерело: CNN

Ізраїльські військові виявили на півночі Гази тіла ще трьох заручників, захоплених та вбитих ХАМАСом під час нападу на Ізраїль 7 жовтня.

Фото: CNN

“Усі троє були вбиті 7 жовтня в районі Мефальсім біля кордону Ізраїлю з Газою, а їхні тіла були вивезені в анклав ХАМАСом”, – розповіли ізраїльські військові.

Жертв вдалося ідентифікувати: 42-річний Ханан Яблонка, 59-річний Мішель Нізенбаум та 30-річний франко-мексиканський громадянин Оріон Ернандес-Раду. Ізраїльська влада поінформувала про загибель їхні родини.

Тіла заручників були виявлені ЦАХАЛом, а також Агентством внутрішньої безпеки Ізраїлю ISA під час військової операції в Джабалії.

Як зазначили у виданні, досі ХАМАС утримує 121 заручника, викраденого 7 жовтня в Газі. Офіс прем’єр-міністра Ізраїлю вважає, що щонайменше 37 із них є мертвими, а тіла знаходяться в секторі Гази.

Міністр закордонних справ В’єтнаму Буй Тхань Сон під час зустрічі з помічником держсекретаря США у справах Східної Азії та Тихого океану Деніелем Крітенбрінком, заявив, що В’єтнам вважає США “стратегічно важливим партнером” та планує зміцнювати партнерські відносини з Білим домом для “сприяння розвитку Всеосяжного стратегічного партнерства”.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан високо оцінив плани канцлера Олафа Шольца дослідити питання надання притулку у країнах за межами ЄС. Орбан зазначив, що вітає позицію Шольца у пошуку виходу з міграційної кризи.

23 червня президент Володимир Зеленський повідомив, що 25 червня урядова делегація України перебуватиме у Брюсселі для фактичного початку перемовин щодо вступу.

До літніх Олімпійських ігор у Парижі 2024 року залишився лише місяць, але все ще точаться неприємні суперечки щодо одного з місць, яке стане центром подій, — річки Сени. Після свідчень про високий рівень бактерій у каналізаційних і стічних водах, жителі столиці, котрим набридло забруднення річки, погрожують влаштувати масову дефекацію на знак протесту.

23 червня невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції у Дагестані.