Кабмін затвердив положення про державний портал «Армія+»
Джерело: народний депутат Олексій Гончаренко/Telegram
Кабінет міністрів схвалив положення про додаток “Армія+”.
Його основними завданнями будуть:
– надання електронних публічних послуг з використанням інформації з державних електронних ресурсів;
– можливість подавати заяви, електронні рапорти та інші звернення;
– отримання інформації з інших державних електронних ресурсів через електронний кабінет;
– відображення відомостей з документів військових;
– розміщення мультимедійного контенту, проведення опитувань та тестів;
– трансляція теле- та радіопрограм;
Кожен користувач матиме власний кабінет для доступу до різних послуг.
Крім цього, днями розробники повідомили про рівень готовності застосунку.
“Якщо відкрити нашу Jira і подивитися на ступінь виконання в системі OKR, то у мене він близько 85%. Тобто, ми майже готові. Буквально днями нам вдалося придумати спосіб, як суттєво спростити послугу з рапортами для військових, щоб якомога більше бійців могло нею скористатися. Тож тепер думаємо, як швидко вписати цю функціональність у легальне поле”, – розповів Артем Романюков, керівник директорату цифрової трансформації Міноборони в інтервʼю DOU.
Раніше повідомлялось про розробку мобільного застосунку “Армія+” для українських військовослужбовців, що об’єднає послуги: від подачі рапорту до отримання документа УБД і замовлення боєприпасів. Реліз був запланований на літо.
“Мене надихає ідея електронних рапортів − і я працюю, щоб це втілити в реальність. Електронний рапорт − це коли військовослужбовець пише рапорт не рукою, а потім його рвуть в нього перед очима. Електронний рапорт − це коли військовий у два кліки надсилає документ своєму командиру та отримує у відповідь галочку: прийняв до опрацювання командир цей рапорт, чи ні”, – казала тоді заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко.
- З 18 травня, коли розпочав роботу застосунок Резерв+, його послугами скористалися вже 2 мільйони громадян. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко.
15 грудня шість років тому постала Православна Церква України. Пʼятий президент Петро Порошенко показав історичні світлини Собору.
В окупованій Новій Каховці спостерігається загострення проблеми з безпритульними тваринами. За даними активістів руху “Жовта стрічка”, окупаційна адміністрація припинила програми зі стерилізації вуличних котів і собак, які діяли з 2020 року.
Канцлер Німеччини Олаф Шольц знову відмовив Україні у постачанні Taurus, назвавши можливість такого рішення “помилкою”.
Українські війська відновили втрачені позиції під Вовчанськом, тоді як росіяни просунулися поблизу Торецька, Покровська, Курахового, Роботиного та на Курщині.
Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.