Камала Гарріс разом із зіркою NSYNC передала у TikTok повідомлення Трампу
Джерело: Камала Гарріс/TikTok
Віцепрезидентка США Камала Гарріс нещодавно створила акаунт в TikTok й опублікувала відео, в якому передає повідомлення Дональду Трампу.
На відео американський співак та бас-гітарист NSYNC Ленс Басс каже: “Привіт, Камало. Що ми скажемо Дональду Трампу в листопаді?”. Потім він переводить камеру на Гарріс і вони разом кажуть “До побачення, до побачення” під пісню “Bye Bye Bye”, яку гурт NSYNC випустив у 2000 році.
Гарріс вже опублікувала шість відео в TikTok, набравши 11,4 мільйона лайків і 3,4 мільйона підписників.
- Станом на 23 липня віцепрезидентка США Камала Гарріс, після пропозиції її кандидатури Байденом на вибори президента від демократів, вже встигла зібрати 100 мільйонів доларів на передвиборчу кампанію.
- Республіканці розкритикували Камалу Гарріс, називаючи ймовірну кандидатку на пост президента від Демократичної партії “небезпечною лібералкою”, формуючи у такий спосіб основні напрямки атак консерваторів США на віцепрезидентку.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.
На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.
У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.
У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.
Національний банк України визнав генерального директора АТ “Укрпошта” таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності