Камала Гарріс разом із зіркою NSYNC передала у TikTok повідомлення Трампу

Джерело: Камала Гарріс/TikTok

Віцепрезидентка США Камала Гарріс нещодавно створила акаунт в TikTok й опублікувала відео, в якому передає повідомлення Дональду Трампу.

@kamalaharris

Ain’t no lie @Lance Bass

♬ sonido original - Kandy ZT

На відео американський співак та бас-гітарист NSYNC Ленс Басс каже: “Привіт, Камало. Що ми скажемо Дональду Трампу в листопаді?”. Потім він переводить камеру на Гарріс і вони разом кажуть “До побачення, до побачення” під пісню “Bye Bye Bye”, яку гурт NSYNC випустив у 2000 році.

Гарріс вже опублікувала шість відео в TikTok, набравши 11,4 мільйона лайків і 3,4 мільйона підписників.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.

На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.

У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.

У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.

Національний банк України визнав генерального директора АТ “Укрпошта” таким, що не відповідає вимогам щодо професійної придатності