Каньє Вест видалив зуби, замінивши їх титановими зубними протезами

Джерело: Daily Mail

Репер Ye (Каньє Вест) видалив свої зуби, замінивши їх титановими протезами за 850 000 доларів. Тепер виконавець порівнює себе з лиходієм Щелепою з фільму про Джеймса Бонда.

Свої нові зуби 46-річний репер вже продемонстрував підписникам у сторіз свого аккаунту в Instagram.

Фото: скриншот сторіз з instagram.com/kanyewest/

На ексклюзивному фото, отриманому DailyMail.com, показано нові зубні протези Веста, які, за словами джерела, “дорожчі за діаманти!” і розроблені самою зіркою.

Фото: dailymail.co.uk

Нові зубні протези Весту встановив доктор Томас Корнеллі у Беверлі-Хіллз разом із зубним техніком Наокі Хаяші.

“Було приємно працювати на кожному етапі. Його бачення дизайну унікального мистецтва виходить за межі стоматологічного прогресу. Поєднання його бачення зі стоматологічною наукою створило новий вигляд, який є епічним”, – сказав Корнеллі.

Раніше, у 2010 році, Каньє Вест видалив нижні зуби, встановивши натомість золоті та діамантові імпланти.

Протягом доби російські армійці здійснили 2 226 обстрілів Донецької області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще восьмеро – зазнали поранень.

Після масованих атак РФ на українську енергетику у Міненерго розглядають можливість підвищити тариф на електроенергію для українців.

Сьогодні, 13 квітня, у Міністерстві оборони заявили, що село Богданівка у Бахмутському районі Донецької області перебуває під контролем ЗСУ – наразі там тривають інтенсивні бої.

В Україні триває 780-та доба повномасштабної війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 452 тисячі осіб.

Видання The Economist припустило, як зміниться ситуація у Європі, якщо Україна програє у боротьбі з російським агресором.