«Караван лає, собака йде»: Тищенко розповів, за якої умови готовий скласти мандат нардепа

Джерело: “Суспільне”

Сьогодні, 25 червня, київський Печерський районний суд обирає запобіжний захід нардепу Миколі Тищенку, якому слідчі ДБР вручили підозру за фактом незаконного позбавлення волі колишнього військовослужбовця у Дніпрі.

Перед засіданням Тищенко встиг поспілкуватися з журналістами.

Зокрема його запитали, чи спілкувався він із керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком, який напередодні розкритикував Тищенка за конфлікт із військовим у Дніпрі.

Народний обранець відповів, що в його обов’язки не входить спілкування з жодною особою, яка працює в Офісі президента, додавши, що вони з Єрмаком навіть не підписані одне на одного у Facebook.

“Я не читав (допис Єрмака, – ред.). Я не читаю будь-яку інформацію окремих людей, які мають свою точку зору. Я роблю свою роботу. Як кажуть, “караван лає – собака іде”, – зазначив він.

Також перед засіданням суду Тищенко заявив, що готовий скласти свій парламентський мандат після скандалу з побиттям колишнього військового Дмитра Павлова у Дніпрі. Утім, за умови, якщо в Україні не буде жодної ботоферми, а також жодне дерево не впаде без дозволу.

“Мандат мені надали люди. Я депутат-мажоритарник. Я не пройшов по списку жодної з партій. Я виграв свої вибори проти Олександра Третьякова – це дуже відома людина, яка понад 25 років була у політиці, яка створювала певні політичні тиски, які ми сьогодні відчуваємо на нашій державі. Саме такі люди, яких ми перемогли свого часу, і привели Україну до війни”, – зазначив Тищенко.

Вже у залі суду Тищенко повідомив, що за певних умов готовий позбутись мандата народного депутата.

“Якщо ви закриєте всі ботоферми, я складаю повноваження. Якщо в Україні не буде жодної ботоферми, я складаю повноваження. Якщо в Україні припинять руйнувати наш український ліс, і жодне дерево не впаде без дозволу, я готовий скласти повноваження”, – наголосив він.

Також під час спілкування з журналістами Тищенко заявив, що не може ані підтвердити, ані спростувати інформації про те, що під час обшуків у своєму помешканні розбив мобільний телефон.

  • 20 червня у Дніпрі стався конфлікт між народним депутатом Миколою Тищенком, невідомими особами у формі та балаклавах і колишнім військовослужбовцем спецпідрозділу ГУР МОУ “KRAKEN”. Реакція соцмереж.
  • 21 червня нардеп Микола Тищенко прокоментував ситуацію і заявив, що “усіх, хто сидить на підкормі у шахраїв, одразу видно”.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.