Катував та принижував засуджених: працівнику виправної колонії повідомили про підозру
Джерело: пресслужба Державного бюро розслідувань
Працівнику оперативного відділу Коломийської виправної колонії повідомили про підозру у систематичному застосуванні сили до засуджених з метою дізнатись у них певну інформацію.
Фігурант відповідав за оперативну ситуацію в колонії для запобігання можливим злочинам чи провокаціям.
За даними слідчих ДБР, задокументовано застосування сили та морального тиску щодо двох засуджених. Від них чоловік хотів дізнатися, яким чином до колонії потрапляють наркотики.
Засуджені відмовилися співпрацювати з працівником колонії й він бив їх, погрожував та застосовував нецензурну лайку. За даними ДБР, таке катування і приниження тривали кілька годин.
Посадовцю повідомлено про підозру у катуванні (ч. 3 ст. 127 КК України), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.
- Організація “Захист в’язнів України” зібрала численні звіти про вбивства, гвалтування, вимагання та примусову працю у місцях позбавлення волі в Україні.
- Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про викриття численних фактів катування ув’язнених у кількох регіонах України. Серед цього підозру в катуваннях висунули чотирьом службовцям Божковської виправної колонії №16 на Полтавщині.
За даними п’яти галузевих джерел, щонайменше три російські нафтопереробні заводи були змушені скоротити або зупинити перероблення нафти через великі втрати на тлі обмеження експорту та зростання цін на нафту.
Мережа ресторанів швидкого харчування Kentucky Fried Chicken, відома як KFC, об’єдналася з Homesick Candles й випустила ароматичну свічки зі запахом курки.
Станом на 22:00 п’ятниці, 15 листопада, від початку цієї доби відбулося 157 бойових зіткнень. Найбільша кількість боїв відбулася на Покровському та Курахівському напрямках.
Американський актор Сильвестр Сталлоне назвав майбутнього президента США Дональда Трампа “другим Джорджем Вашингтоном” після його перемоги на виборах минулого тижня і порівняв його з Роккі Бальбоа.
Видання дослідило освіту політиків з різних країн світу й виявило, що в Україні була найвища частка законодавців, які є аспірантами. Також на момент збору даних майже чверть мали докторський ступінь.