Керівниця франшизи «Зоряні війни» йде з посади після 14 років роботи
Джерело: ВВС
Президентка студії Lucasfilm Кетлін Кеннеді залишає керівну посаду після 14 років роботи на чолі компанії, яка відповідає за франшизу “Зоряні війни” – одну з найуспішніших у світовій кіноіндустрії.
Кеннеді, яку на цю посаду свого часу запросив творець “Зоряних війн” Джордж Лукас, залишиться в Lucasfilm як продюсерка. Вона працюватиме над стрічками “Мандалорець і Ґроґу” та “Зоряні війни: Зоряний винищувач”, у якому головну роль зіграє Раян Гослінг.
“Для мене було справжнім привілеєм понад десять років працювати поруч із надзвичайно талановитою командою Lucasfilm. Я рада продовжувати роботу над фільмами та телевізійними проєктами разом як із давніми колегами, так і з новими голосами, які представляють майбутнє нашої історії”, – прокоментувала вона.
Кеннеді очолила студію у 2012 році, після того як Lucasfilm разом із франшизами “Зоряні війни” та “Індіана Джонс” придбала корпорація Disney. За час її керівництва відбувся перезапуск “Зоряних війн”: студія випустила п’ять повнометражних фільмів, які сукупно зібрали понад 5 мільярдів доларів у світовому прокаті. До них увійшла трилогія-продовження за участі Дейзі Рідлі та Адама Драйвера, яка встановлювала касові рекорди у США.
Водночас саме за каденції Кеннеді франшиза зазнала і першого касового провалу – фільму “Соло: Зоряні війни. Історія”. Попри це, вона вважається ключовою фігурою перезапуску та розширення всесвіту “Зоряних війн”.
За її керівництва Lucasfilm активно розвивала телевізійні проєкти для стримінгового сервісу Disney+. Серед них – серіали “Мандалорець”, “Асока” та “Андор”, який отримав схвальні відгуки критиків.
Новим президентом і головним креативним директором Lucasfilm стане Дейв Філоні, який раніше працював над багатьма анімаційними проєктами студії. Він керуватиме компанією разом зі співпрезиденткою Лінвен Бреннан.
- У Британії за понад п’ять тисяч фунтів стерлінгів продали рідкісний рекламний постер до першої частини серії фільмів “Зоряні війни”, який вийшов у 1977 році.
Міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі заявив, що країни регіону не повинні дозволяти використовувати свої території або об’єкти для атак проти Ірану. Про це він сказав під час зустрічі з прем’єр-міністром Іраку Алі Фалехом аль-Заїді в Багдаді.
Кількість загиблих унаслідок потужних землетрусів у Венесуелі зросла до 1450. За оцінками ООН, близько 50 тисяч людей досі вважаються зниклими безвісти.
Дональд Трамп різко розкритикував Джаніс Льюїс Джордж, яка, за його словами, майже напевно стане меркою Вашингтона. Він звинуватив її у намірах послабити міграційну політику, протидію злочинності та роботу поліції.
Німецький автовиробник Volkswagen обговорює масштабний план реструктуризації, котрий може передбачати закриття чотирьох заводів у Німеччині та скорочення до 100 тисяч працівників на тлі тиску з боку китайських конкурентів і падіння попиту в Європі.
Принцеса Уельська Кейт повідомила, що за 24 години піднялася на три найвищі вершини Великої Британії. Благодійний виклик вона присвятила збору коштів для The Royal Marsden Cancer Charity, яка підтримує лікарню, де вона проходила лікування від раку.