Кілька спортсменів на Олімпіаді у Франції потрапили до лікарні після запливу у Сені

Джерело: LADbible в Інстаграмі та News.com.au

Під час Олімпійських ігор у Парижі кілька спортсменів шпиталізували після змагань з триатлону, що проходили в річці Сена. Сильні дощі спричинили у воді підвищений рівень бактерій, таких як кишкова паличка, що призвело до серйозних захворювань серед учасників.

Фото: Getty Images

Бельгійська триатлоністка Клер Мішель і швейцарський спортсмен Адрієн Бріффод стали жертвами зараження. Мішель була виключена з перегонів через інфекцію, і через неможливість замінити її, Бельгія відмовилася від участі в змішаній естафеті. Спортсменка розповідала, що під час запливу на 1500 метрів відчувала на шляху сміття.

Інцидент викликав серйозне занепокоєння серед організаторів та учасників. Бельгійський олімпійський і міжфедеральний комітет висловив надію, що будуть зроблені висновки для майбутніх змагань, зокрема щодо умов тренувань та змагальних форматів, які мінімізують ризики для здоров’я спортсменів.

Раніше цього тижня глядачі стали свідками, як канадський триатлоніст Тайлер Міславчук блював на фініші, пояснивши пізніше, що проковтнув занадто багато води з Сени.

Фото: NBC

Попри витрати на очищення річки розміром майже 1,5 млрд доларів, якість води залишається незадовільною. Спроби уряду покращити ситуацію не виправдали очікувань, і забруднення річки Сени залишається серйозною проблемою.

Річка Сена в Парижі була закрита для купання понад 100 років. Цьогоріч у Франції проводять Олімпійські ігри, тому в Сені вирішили провести змагання з тріатлону та плавання на відкритій воді. Ще у червні аналізи, взяті з проб води, виявили, що концентрація кишкової палички у річці у 10 разів перевищує допустимий рівень

Після свідчень про високий рівень бактерій у каналізаційних і стічних водах, жителі столиці, котрим набридло забруднення річки, погрожували влаштувати масову дефекацію на знак протесту.

11 грудня міністерство закордонних справ Росії поскаржилося, що передача США Україні 20 мільярдів доларів коштом заморожених російських активів, було “простим пограбуванням”, і припустило, що Москва може “захопити західні активи” на своїй території “для посилення промислового потенціалу”.

Австрійська нафтогазова компанія OMV Gas Marketing & Trading GmbH розірвала довгостроковий контракт з російським “Газпромом” на постачання газу, укладений у 2006 році. Угода мала діяти до 2040 року.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 11 грудня. З початку доби відбулося 194 бойових зіткнення.

Науково-популярний проєкт “Альфа Центавра” опублікував OSINT-розрахунок застосування РФ ракети “Орєшнік”, попередивши про можливість нового удару російськими ракетами середньої дальності по території України, базуючись на аналізі авіаційних повідомлень (NOTAM) про закритий повітряний простір над полігоном “Капустин Яр”.

11 грудня Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський зустрівся з бійцями 38-ї окремої бригади морської піхоти на Покровському напрямку.