Кількість постраждалих внаслідок удару РФ по Харкову збільшилась до 21 особи
Джерело: голова Харківської ОВА Олег Синєгубов
Внаслідок російської атаки по Харкову сьогодні вдень, 17 травня, відомо про двох загиблих та 19 поранених.
Загиблими є два чоловіки віком близько 45 років.
Серед поранених жінка та 18 чоловіків, віком від 20 до 60 років. Чотири людини перебувають у важкому стані, а решту поранених — в середньому.
Нагадаємо, що сьогодні вдень, 17 травня, російські окупанти атакували Харків. Вибухи почали лунати близько 15:35. Про це написав міський голова Харкова Ігор Терехов.
“У Харкові було чути вибух. Будьте обережні. Прильотів було кілька, на місцях влучань пожежі. Інформація щодо постраждалих уточнюється”, – написав Терехов.
Як повідомив голова Харківської ОВА, за попередніми даними, російські окупанти завдали два удари КАБами, зокрема по Холодногірському району Харкова.
- Сьогодні, 17 травня, російські війська ракетами атакували Одеську область, внаслідок чого пошкоджена цивільна інфраструктура та є поранені.
- Протягом доби російські армійці завдали 2 276 ударів по Донецькій області, внаслідок чого п’ятеро осіб зазнали поранень.
У першій половині 2025 року дефіцит бюджету Російської Федерації сягнув 3,69 трильйона рублів (46,89 мільярда доларів), або 1,7% ВВП. Це відповідає рівню, котрий російський уряд передбачив на весь рік.
7 липня уряд Великої Британії оголосив про запровадження нових санкцій проти Росії у зв’язку з використанням хімічної зброї під час повномасштабної війни проти України. До санкційного списку внесли двох російських громадян та одну установу.
7 липня під час патрулювання високогірної ділянки українсько-румунського кордону військовослужбовці відділу прикордонної служби “Ділове” Мукачівського загону виявили тіло невідомого чоловіка.
Керівник Центру вивчення окупації, колишній радник мера міста Петро Андрющенко повідомив, що у тимчасово окупованому Маріуполі окупанти зводять масштабний секретний об’єкт поблизу нової об’їзної дороги.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров назвав становище національних меншин в Україні “спільною проблемою” Росії та Угорщини та закликав Будапешт до спільних дій.