Кількість загиблих внаслідок ракетної атаки по Києву зросла до 4-х

Джерело: КМВА

У Києві зросла кількість загиблих внаслідок ракетної атаки РФ по столиці вранці 7 лютого.

За оновленими даними, загинуло 4 осіб. Всі загиблі – мешканці багатоповерхівки у Голосіївському районі.

Пожежу у будинку ліквідовано. З нього було евакуйовано 40 осіб, ще 26 – врятовано.

Окрім 4-х загиблих, ще 19 осіб зазнали поранень. На місці продовжують працювати загони ДСНС.

Пожежу в будівлі СТО на площі 800 м кв. ліквідовано. Згоріло чи пошкоджено близько 40 авто. На місці продовжує працювати ДСНС.

На межі Дніпровського та Деснянського районів внаслідок падіння уламків пошкоджено високовольтні підземні електрокабелі та сталося коротке замикання в трансформаторній підстанції, без пожежі. Постраждало 2 особи.

Остаточні дані щодо наслідків ракетної атаки РФ по українській столиці ще встановлюються.

Відтепер представники Міноборони України долучатимуться до робочої групи, яка розглядає питання надання дозволу військовим частинам використовувати наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори.

За даними британських розвідників, російські окупаційні війська посилили атаки на різних ділянках фронту.

Велика Британія стала першою країною, яка запровадила санкції у відповідь на смерть російського опозиціонера Олексія Навального.

Уряд Польщі планує провести переговори з фермерами у понеділок, 26 лютого. Якщо така зустріч відбудеться, це буде унікальною подією, яка не відбувалася протягом останніх 30 років, заявив заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак.

Колишній президент США Дональд Трамп порівняв свій багатомільйонний штраф у справі про цивільне шахрайство зі смертю російського опозиціонера Олексія Навального.