Кім Чен Ин закликав уряд КНДР поглиблювати співпрацю з Росією

Джерело: Yonhap News Agency

Глава Північної Кореї Кім Чен Ин провів зустріч з урядом у політбюро, щоб обговорити результати його останньої зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним. Він закликав до активної співпраці між країнами у всіх сферах.

На засіданні політичного бюро центрального комітету Трудової партії уряд КНДР представив довгострокові плани щодо розвитку двосторонніх відносин з Росією.

Кім Чен Ин своєю чергою, наголосив на необхідності “зміцнення тісних контактів і співпраці між відповідними сферами двох країн для розширення та всебічного розвитку співпраці в кожній сфері”.

Він наказав уряду активно реалізувати “конструктивні заходи” для поглиблення двосторонніх зв’язків з Росією у всіх сферах і “виведення їх на новий високий рівень”.

Директор департаменту комітету Кім Сон Нам сказав, що цей візит вивів відносини Північної Кореї та Росії на “новий стратегічний рівень у відповідь на вимоги нової ери та радикальні зміни у світовій геополітичній ситуації”.

Російські окупанти атакували залізницю у двох областях України. Є жертва.

Російські окупанти завдали повторного удару по вогнеборцях у Глухівській громаді на Сумщині під час гасіння пожежі, що виникла після ворожої атаки на складське приміщення.

Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.

Вранці 25 червня російські окупаційні війська атакували медзаклад у Херсоні.

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.