Кім Чен Ин закликав уряд КНДР поглиблювати співпрацю з Росією

Джерело: Yonhap News Agency

Глава Північної Кореї Кім Чен Ин провів зустріч з урядом у політбюро, щоб обговорити результати його останньої зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним. Він закликав до активної співпраці між країнами у всіх сферах.

На засіданні політичного бюро центрального комітету Трудової партії уряд КНДР представив довгострокові плани щодо розвитку двосторонніх відносин з Росією.

Кім Чен Ин своєю чергою, наголосив на необхідності “зміцнення тісних контактів і співпраці між відповідними сферами двох країн для розширення та всебічного розвитку співпраці в кожній сфері”.

Він наказав уряду активно реалізувати “конструктивні заходи” для поглиблення двосторонніх зв’язків з Росією у всіх сферах і “виведення їх на новий високий рівень”.

Директор департаменту комітету Кім Сон Нам сказав, що цей візит вивів відносини Північної Кореї та Росії на “новий стратегічний рівень у відповідь на вимоги нової ери та радикальні зміни у світовій геополітичній ситуації”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.