Кім Чен Ин закликав уряд КНДР поглиблювати співпрацю з Росією
Джерело: Yonhap News Agency
Глава Північної Кореї Кім Чен Ин провів зустріч з урядом у політбюро, щоб обговорити результати його останньої зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним. Він закликав до активної співпраці між країнами у всіх сферах.
На засіданні політичного бюро центрального комітету Трудової партії уряд КНДР представив довгострокові плани щодо розвитку двосторонніх відносин з Росією.
Кім Чен Ин своєю чергою, наголосив на необхідності “зміцнення тісних контактів і співпраці між відповідними сферами двох країн для розширення та всебічного розвитку співпраці в кожній сфері”.
Він наказав уряду активно реалізувати “конструктивні заходи” для поглиблення двосторонніх зв’язків з Росією у всіх сферах і “виведення їх на новий високий рівень”.
Директор департаменту комітету Кім Сон Нам сказав, що цей візит вивів відносини Північної Кореї та Росії на “новий стратегічний рівень у відповідь на вимоги нової ери та радикальні зміни у світовій геополітичній ситуації”.
- Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин сказав президенту Росії Володимиру Путіну, що його країна пропонує “повну і беззастережну підтримку” “священної боротьби” Росії за захист своїх інтересів безпеки, маючи на увазі війну Росії в Україні.
- Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин запросив президента Росії Володимира Путіна відвідати Північну Корею. За даними північнокорейського державного інформаційного агентства KCNA, Путін прийняв запрошення, хоча підтвердження з боку Кремля не було.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.
Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.
США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.