Кім Чен Ин закликав уряд КНДР поглиблювати співпрацю з Росією

Джерело: Yonhap News Agency

Глава Північної Кореї Кім Чен Ин провів зустріч з урядом у політбюро, щоб обговорити результати його останньої зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним. Він закликав до активної співпраці між країнами у всіх сферах.

На засіданні політичного бюро центрального комітету Трудової партії уряд КНДР представив довгострокові плани щодо розвитку двосторонніх відносин з Росією.

Кім Чен Ин своєю чергою, наголосив на необхідності “зміцнення тісних контактів і співпраці між відповідними сферами двох країн для розширення та всебічного розвитку співпраці в кожній сфері”.

Він наказав уряду активно реалізувати “конструктивні заходи” для поглиблення двосторонніх зв’язків з Росією у всіх сферах і “виведення їх на новий високий рівень”.

Директор департаменту комітету Кім Сон Нам сказав, що цей візит вивів відносини Північної Кореї та Росії на “новий стратегічний рівень у відповідь на вимоги нової ери та радикальні зміни у світовій геополітичній ситуації”.

В п’ятницю, 26 червня, російські окупанти вчергове обстріляли місто Запоріжжя. Відомо про постраждалих.

Нова клінічна рекомендація розглядає надмірну вагу, діабет, захворювання нирок та серцеві захворювання як тісно пов’язані частини серцево-судинно-нирково-метаболічного синдрому, або синдрому ХКМ.

В рамках 40-денної операції впливу на РФ, воїни “Альфи” СБУ уразили судна військового забезпечення в тимчасово окупованій Керчі. Також уражені засоби протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки.

26 червня в Україні відзначають День кримськотатарського прапора. Розповідаємо про його історію.

Війська РФ атакували енергооб’єкт ДТЕК в Одеській області.