Кіноадаптація «Ліло та Стіч» зібрала майже $800 мільйонів у світовому прокаті

Джерело: Deadline
Нова адаптація “Ліло і Стіч” за три вікенди зібрала 772,6 мільйонів доларів касових зборів у світовому прокаті.
Як розповіли у виданні, протягом трьох вікендів “Ліло та Стіч” зібрали 335,8 мільйонів доларів у США та Канаді та ще 436,8 мільйонів доларів по всьому світу. Стрічка утримує перші позиції на ринках Латинської Америки та Європи, окрім Фінляндії та Норвегії.
Це зробило фільм одним з найуспішніших релізів 2025 року.
У Японії фільм посів перше місце з касовими зборами 4 мільйони доларів. Таким чином, “Ліло та Стіч” стали третьою за величиною зборів стрічкою серед студійних фільмів у 2025 році.
Також кіноадаптація “Ліло і Стіч” стала найкасовішою у Франції, Італії, Іспанії, Бразилії та Мексиці.
Фільм “Ліло і Стіч” – американська науково-фантастична комедія 2025 року, знята режисером Діном Фляйшером Кемпом за сценарієм Кріса Кеканіокалані Брайта.
Це кіноадаптація мультфільму Disney 2002 року, який розповідає про шестирічну гавайську дівчинку Ліло. Вона живе зі старшою сестрою Нані, котра виховує її після смерті батьків. Ліло почувається дуже самотньо і бере з притулку песика, який виявляється прибульцем із космосу, створений як небезпечна зброя.
- Стало відомо, що рімейк фільму “Ліло та Стіч” вийде в кінотеатрах 23 травня 2025 року.
Японський мовник NHK з посиланням на власні джерела повідомив, що Північна Корея розглядає можливість відряджання робітників на завод з виробництва дронів у Росії.
Держдепартамент США оголосив про відновлення процесу видачі віз студентам-іноземцям, зазначивши, що відтепер всі заявники повинні будуть відкрити свої акаунти в соціальних мережах для їх перевірки урядом.
19 червня Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду частково закрив розгляд справи п’ятого президента Петра Порошенка стосовно оскарження санкцій Ради нацбезпеки та оборони.
Іспанія виступить проти планів НАТО підвищити цільовий рівень витрат членів альянсу на оборону до 5% ВВП. Це може призвести до конфлікту з президентом США Дональдом Трампом, який хоче, щоб Європа витрачала більше на свою безпеку.
Верховна Рада 19 червня проголосувала постанову щодо створення Тимчасової слідчої комісії, котра займеться розслідуванням випадків корупції у правоохоронних та судових органах.