Кіпр робить «надзвичайно важливий» внесок у посилення санкцій проти РФ, – посол України

Джерело: Reuters

Посол України в Республіці Кіпр Руслан Німчинський заявив, що Кіпр робить “надзвичайно важливий” внесок у посилення санкційного тиску на РФ.

“Підтримка та внесок Кіпру в посилення санкційного тиску на Росію є надзвичайно важливими. Ключовим показником у цьому питанні є те, що Кіпр підтримує та реалізує міжнародні санкції та обмеження проти Росії, запроваджені ЄС. Також позитивно, що Кіпр ніколи не стояв на шляху посилення санкцій або опрацювання нових пакетів санкцій”, – сказав Німчинський.

Уряд Кіпру заявив, що він “не терпить” порушення санкцій і отримує технічну допомогу від Сполучених Штатів, щоб закрити будь-які потенційні лазівки.

“Ми впевнені, що зусилля уряду Кіпру та підтримка міжнародних партнерів посилять ефективність санкцій”, – додав Німчинський.

Також зазначимо, що Кіпр прийняв понад 20 000 переміщених українців, а також запропонував навчання з розмінування для українських військових.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.