Кличко прокоментував рішення здати приміщення Житнього ринку у Києві в оренду

Джерело: Віталій Кличко

Мер Києва Віталій Кличко прокоментував рішення щодо здачі в оренду приміщення Житнього ринку на Подолі у столиці.

Кличко наголосив, що приміщення ринку – комунальна власність, а умовою оренди є збереження функціонала та продовження роботи ринку.

Також орендар повинен буде реконструювати криту будівлю, зокрема дах ринку, та провести ремонт інженерних комунікацій.

 “Термін подачі заяв на аукціон, який під час воєнного стану законодавство встановлює від 5 днів, місто подовжить. І зараз законною процедурою оголосимо про нові торги, до яких потенційні інвестори матимуть максимальний за законом термін — 25 днів до відкритого аукціону”, – додав Кличко.

Що передувало?

Український кулінар Євген Клопотенко закликав зберегти Житній ринок у Києві, який, на його думку, доводять до занепаду, аби забрати територію та збудувати щось інше.

Він також вислови занепокоєння тим, що приміщення ринку планують здати в оренду на 15 років та закликав Віталія Кличка зустрітись для обговорення майбутнього Житнього ринку.

  • Ввечері 5 березня начальник КМВА Сергій Попко повідомив, що влада вже звернулася до правоохоронних органів для встановлення причини загоряння очерету у Дарницькому районі, поблизу озера Тягле.

Повінь затопила міста в густонаселеній дельті річки Чжуцзян на півдні Китаю після рекордних дощів, що викликало занепокоєння стосовно захисту регіону від більших наслідків, спричинених екстремальними погодними явищами.

Міністр енергетики Герман Галущенко запевнив, що, попри продовження російських атак, українська енергосистема залишається цілісною.

22 квітня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила про дату наступного засідання Контактної групи з питань оборони України. Зустріч відбудеться 26 квітня.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.