КНДР могла використовувати двигун із РФ під час невдалого запуску супутника

Джерело: Reuters

Член південнокорейського парламенту Лі Сон Кин за результатами зустрічі з представниками Національної розвідувальної служби заявив, що КНДР під час травневого невдалого запуску розвідувального супутника, ймовірно, використовувала двигун, вироблений у Росії.

Згідно з заявою Північної Кореї, під час запуску супутника, який вибухнув через кілька хвилин після злету, був використаний новий “двигун на рідкому кисні і нафті”.

Утім, за даними Національної розвідувальної служби Південної Кореї, немає жодних ознак того, що КНДР самостійно розробила такий двигун, і він, імовірно, був отриманий з Росії.

“З огляду на те, що рідкий кисень і нафта були використані в двигуні вперше, вони (КНДР – ред.), імовірно, отримали технічну підтримку від Росії”, – пояснив Лі Сон Кин.

Окрім того, за даними південнокорейської розвідки, РФ також допомагала Пхеньяну здійснити перший запуск розвідувального супутника в листопаді минулого року, який був успішним. Він відбувся через два місяці після візиту північнокорейського лідера Кім Чен Ина до Росії. Тоді Путін пообіцяв допомогти КНДР у створенні супутників.

Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.

Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.