КНДР запустила балістичні ракети малої дальності у напрямі Японського моря

Джерело: Reuters

19 липня Північна Корея випустила дві балістичні ракети на схід, повідомили японські та південнокорейські військові, лише через кілька годин після того, як американський підводний човен з балістичними ракетами USS Kentucky прибув до південнокорейського порту вперше за чотири десятиліття.

В Об’єднаному комітеті начальників штабів Південної Кореї (JCS) заявили, що пуски були здійснені 19 липня між 03.30 і 03.46 за місцевим часом, ракети пролетіли близько 500-600 км.

Обидві ракети, випущені Північною Кореєю, здається, впали за межі виключної економічної зони Японії, повідомило японське міністерство оборони.

Збройні сили США заявили, що знають про запуски ракет і тісно консультуються зі своїми союзниками та партнерами.

18 липня Південна Корея та США провели в Сеулі перше засідання спільної консультативної групи з ядерних питань, покликане зміцнити відданість Вашингтона принципу розширеного стримування та використання для захисту Сеула всього спектру військових можливостей.

12 липня Північна Корея провела тестування балістичної ракети великої дальності. Як повідомили в Комітеті начальників штабів Збройних сил Південної Кореї, ракета, ймовірно, впала в море за межами виключної економічної зони Японії, дальність польоту становила 1000 км.

Загальні кліматичні збитки внаслідок повномасштабного вторгнення РФ на територію України становлять понад 11 мільярдів доларів.

Сенатор США Рон Вайден заявив, що уряди стежать за користувачами смартфонів за допомогою push-сповіщень їхніх програм.

Швейцарія заморозила фінансові активи, що належать росіянам, на суму близько $8,81 млрд в межах санкцій, спрямованих на покарання РФ за повномасштабне вторгнення в Україну.

Лідер демократичної більшості у Сенаті США Чак Шумер вважає, що, якщо республіканці хочуть порушувати питання іміграції під час обговорення надання Україні військової допомоги, — вони мають надати широкі пропозиції демократам щодо своєї політики.

“Укрзалізниця” запустила сервіс спецзамовлення квитків для військовослужбовців, завдяки якому у разі відсутності квитків у продажу військові зможуть їх забронювати онлайн.