Колишня топменеджерка TikTok подала в суд на компанію за нібито дискримінацію

Джерело: CNN

Колишня топменеджерка TikTok подає до суду на компанію, стверджуючи, що вона зазнала дискримінації за віком і статтю протягом трьох років роботи.

Кеті Пуріс, яка з 2019 року працювала у відділ маркетингу TikTok стверджує, що як жінка вона зіштовхнулась з нерівним ставленням, піддавалась тиску за те, що висловила занепокоєння щодо ймовірного ставлення до себе та, зрештою, була звільнена восени 2022 року.

За словами жінки, TikTok звільнив її аргументуючи це “причинами продуктивності”.

Пуріс обіймала посаду голови глобального бренду та креативу TikTok у нью-йоркському офісі компанії, а раніше працювала на інших керівних посадах у сфері маркетингу, зокрема у Facebook і Google. Одна рекламна кампанія, над якою вона працювала під час роботи в TikTok, потрапила до списку AdWeek “13 кампаній, які викликали заздрість рекламних професіоналів у 2021 році”.

Після запрошення зустрітися з керівником вищої ланки материнської компанії TikTok ByteDance, починаючи з 2020 року, Пуріс “піддавалась неоднаковому поводженню”, оскільки старше керівництво “визначило, що їй не вистачає покірності та лагідності, які вимагаються від жінок-співробітниць”, мовиться у позові.

Згідно зі скаргою, вище керівництво компанії відкрито висловлювало перевагу найму “молодих, менш досвідчених співробітників, яких вони вважали більш інноваційними та податливими”.

На початку 2022 року Пуріс висловила занепокоєння кадровим службам щодо надзвичайного навантаження її команди та впливу, який це завдає їхньому психічному здоров’ю та благополуччю, зазначивши, що “щонайменше п’ять членів команди взяли або зараз перебувають у відпустці за станом здоров’я цього року у зв’язку з сильним стресом і тиском роботи”.

Пуріс стверджує, що вона зіткнулася з різними формами помсти після того, як висловила занепокоєння, що вона зазнає дискримінації та що її здоров’я страждає через її робоче навантаження.

Жінка наголосила, що вище керівництво також чинило на не тиск, аби вона ставила низькі оцінки продуктивності своїм підлеглим – навіть якщо вони не заслуговували цього – щоб виправдати їх подальше звільнення.

Під час робочої поїздки з іншими співробітниками відділу маркетингу TikTok на подію Cannes Lion у червні 2022 року Пуріс каже, що під час робочої вечері її сексуально домагався співробітник одного з ділових партнерів компанії.

“Людина невиразно розмовляла, вилила цілий келих вина на тарілку Пуріс і почав неодноразово торкатися руки Пуріс, запитуючи її, де провести вечірку після вечері та де вони можуть піти потанцювати”, — мовиться у скарзі.

Повідомивши про інцидент менеджеру наступного дня, Пуріс стверджує, що пройшов майже тиждень, поки вона отримала відповідь від команди з питань етики TikTok, і понад місяць, поки вона не отримала підтвердження, що співробітника ділового партнера було видалено з облікового запису TikTok.

У позові зазначається, що Кеті Пуріс вимагає від компанії відшкодування фінансових збитків, однак їх сума не вказана.

  • Universal Music Group (UMG) заявила, що видалить усі пісні з застосунку TikTok після того, як звинуватила соціальну медіаплатформу в спробі “залякати” їх та підписати “погану угоду” щодо плати за права на музику.
  • За результатами дослідження ІМІ, в українському сегменті соціальної мережі ТікТок поширюють дезінформацію, яка підвищує напругу в суспільстві, поширює протестні настрої та налаштовує українців проти правоохоронних органів та ЗСУ.
  • Непал заборонив китайський TikTok через те, що його вміст “шкодив соціальній гармонії”.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.