Командувач Повітряних сил прокоментував збиття російських Су-34 та Су-35

Джерело: Микола Олещук/Telegram

Командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук прокоментував сьогоднішнє збиття українськими воїнами трьох російських літаків Су-34 та Су-35.

“На расии, як завжди, “потєрь нєт”. Нагадаю, що Су-35С – одномісний літак, Су-34 – двомісні. За радіоперехопленням, одного пілота знайшли, інших – “іщут”! Щось тут не сходиться, чи не так?”, – написав командувач Микола Олещук.

А також зазначив, що є така міжнародна супутникова пошуково-рятувальна система – Коспас-Сарсат (Cospas-Sarsat). При аваріях, вона сповіщає про місцезнаходження персональних радіобуїв пілотів.

“Як бачимо, система робоча! На фото – спрацювало аж чотири Cospas-Sarsat (точки на карті) – шукайте “братьев” у цих районах! Не дякуйте!”, – додав командувач Повітряних сил ЗСУ.

Нагадаємо, що сьогодні вранці, 17 лютого, на Східному напрямку українські військові збили одразу три ворожі літаки – два винищувачі-бомбардувальники Су-34 та один винищувач Су-35.

“Уранці 17 лютого 2024 року на Східному напрямку підрозділами Повітряних сил Збройних сил України знищено одразу три ворожі літаки – два винищувачі-бомбардувальники Су-34 та один винищувач Су-35! Нас ніщо не зупинить! Дякую, воїни! Разом – до перемоги!”, – написав Микола Олещук.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.