Командувач Повітряних сил звернувся до Кличка, аби перейменувати Повітрофлотський проспект

Джерело: депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова

До міського голови Києва Віталія Кличка звернувся командувач Повітряних сил Микола Олещук. Він закликав його перейменувати Повітрофлотський проспект на проспект Повітряних Сил.

У листі, який навела депутатка, зазначено, що під час повномасштабної війни РФ проти України льотчики ПС здійснили понад 15 тисяч бойових вильотів. У межах виконань завдань вони знищили 4 400 повітряних цілей.

Командувач наголосив, що у лавах Повітряних сил  – 46 Героїв України.

Фото: Ксенія Семенова

Фото: Ксенія Семенова

Цьому передувало те, що міський голова Києва зареєстрував проєкт рішення, де пропонувалося перейменувати Повітрофлотський проспект на проспект Європейського Союзу.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 30 травня щодо російського вторгнення. Оборонна операція наших військ триває. Найгарячішою залишається ситуація на Курахівському і Покровському напрямках.

Співзасновниця і голова громадської організації “Харківський кризовий інфоцентр” та головна редакторка проєкту “Накипіло” Олена Лептуга висловила претензії до пресслужби Офісу президента через нещодавно опубліковане відео на сторінці глави держави. Вона пояснила, що в описі до публікації не вказали справжнє авторство, а логотип їхнього медіа просто закрили.