Компанія FFG зводить ремонтний центр бронетехніки на заході Україні – депутат Бундестагу

Джерело: Маркус Фабер/X

Депутат Бундестагу Маркус Фабер повідомив, що німецька оборонна компанія Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft зводить на заході Україні центр з ремонту військової техніки, зокрема тієї, яку країна постачає для ЗСУ.

На заході України FFG будує ремонтний центр для бронетехніки, яка потребує ремонту, зокрема постачені Leopard 1, – зазначив Фабер, висловивши вдячність за розуміння та значущу роботу FFG Ukraine.

Мовиться про танки Leopard 1A5, інженерну та протимінну техніку WiSENT 1 MC, Pionierpanzer 2A1 Dachs і пускові установки IRIS-T SLS.

Політик відвідав місце зведення майбутнього центру, акцентувавши на “розумному використанні коштів німецьких платників податків”.

Водночас для України це підвищення ефективності, позаяк відпаде необхідність у дорогому і тривалому транспортуванні техніки за кордон. Окрім цього, ЗСУ зможуть навчати механіків на місці.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.