Компанія «Нова пошта» оголосила про зміну назви

Джерело: пресслужба компанії

Один із двох провідних поштових операторів України, компанія “Нова пошта”, вносить зміни у свою назву. Тепер вона буде відома як Nova.

“Ми вже набагато більше, аніж пошта. Саме тому ми прибираємо це слово у назві групи компаній і залишаємо широке, без барʼєрів — NOVA”, — йдеться в заяві.

Водночас “Нова пошта” як логістичний оператор залишається “Новою поштою”, і в пресслужбі підкреслили, що не буде жодних ребрендингів та змін в логотипах.

Компанія працює на українському ринку з 2001 року. До групи компаній входять кілька підприємств:

“Нова пошта” в Україні, яка займається доставкою документів, посилок, великих вантажів, а також пропонує послуги фрахтових перевезень та фулфілменту. Компанія має 11 400 відділень та 15 500 поштоматів по всій Україні та виконує доставку по країні за 24 години та в межах міста у той же день.

Nova Post Europe, що забезпечує логістичні послуги в Європі та між ЄС та Україною. Компанія вже має представництва в 11 країнах, зокрема в Молдові, Польщі, Литві, Чехії, Румунії, Німеччині, Словаччині, Естонії, Латвії, Угорщині та Італії, та 35 тис. точок обслуговування, включаючи 83 власних відділення.

NovaPay як небанківська фінансова установа, що розробляє свою платіжну систему та надає фінансові послуги. Компанія є учасником міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard.

Nova Global — компанія, яка фокусується на глобальному ринку електронної комерції та співпраці з міжнародними маркетплейсами.

Supernova Airlines, що здійснює міжнародні рейси з доставки вантажів. Компанія вже провела кілька десятків рейсів між країнами Європи і незабаром розпочне трансконтинентальні польоти вантажними літаками.

Nova Digital як ІТ-компанія, яка є виробником вебдодатків.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.