Компанію Ілона Маска оштрафували через порушення правил перевезення небезпечних матеріалів

Джерело: Reuters

Згідно з даними федерального агентства, з якими ознайомився Reuters, компанію Ілона Маска Neuralink, яка займається імплантацією мозку, оштрафували за порушення правил Міністерства транспорту США (DOT) щодо перевезення небезпечних матеріалів.

Під час перевірок об’єктів компанії в Техасі та Каліфорнії в лютому 2023 року слідчі DOT виявили, що компанія не зареєструвалася як перевізник небезпечних матеріалів, про що свідчать записи агентства.

Також вони виявили неналежне пакування небезпечних відходів, зокрема легкозаймистої рідини ксилолу. Ксилол може викликати головний біль, запаморочення, втрату свідомості та координацію м’язів і навіть призвести до смерті, відповідно до Центрів контролю та профілактики захворювань США.

Згідно з документами, DOT оштрафував компанію на загальну суму 2480 доларів США.

У Пентагоні заявили, що Україна може зіткнутися з вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Генеральна прокуратура Берліна оголосила у вівторок, 20 лютого, про розкриття обширної мережі з відмивання грошей, яка охоплювала Росію та країни Євразії.

12 медичних закладів України лікуватимуть безпліддя за державні кошти.

Прокурори США заявили, що колишній інформатор ФБР Олександр Смирнов, якого звинувачують у брехні про президента США Джо Байдена та його сина Хантера, має зв’язки на високому рівні з російською розвідкою.